Vlčí stopy: Můj život s vlčí smečkou

Vlčí stopy: Můj život s vlčí smečkou - Tanja Askani | I15cajalco.com

... české autorky žijící v zahraničí, Tanji Askani ... Vlčí stopy - Můj život s vlčí smečkou - PRESS.SK ... . Tato ostravská zootechnička žije v Německu, kde v prostředí Wildparku pečuje o skupinu vlků.Pozoruje a sžívá se s vlky již mnoho let. Askani Tanja: Vlčí stopy - Můj život s vlčí smečkou. 100% Hodnocení: 5. 2 hodnocení ... E-kniha Vlčí stopy Můj život s vlčí smečkou od Tanja Askani. Elektronické knihy v různých formátech. Odměna za nákup. Vlčí stopy - Můj život s vlč ... Vlčí stopy - Můj život s vlčí smečkou - Askani Tanja ... ... . Odměna za nákup. Vlčí stopy - Můj život s vlčí smečkou . Tanja Askani; Tanja Askani . 5,0 . Sledovať autora . Hobby a voľný čas Zápisníky, kalendáre. Všetky knihy autora . Mladá fronta, 2019. Na sklade. Vydavateľstvo Mladá fronta, 2019. Málokteré jiné zvíře sehrálo tak významnou roli v kulturní historii lidstva jako vlk. ... Můj život s vlčí smečkou. ... Kniha Vlčí stopy je autentickým vyprávěním autorky o jejím životě s vlky a podrobnostech ojedinělého, hlubokého vztahu. Podělí se s vámi o své dobrodružné příběhy, překvapivé zkušenosti a intenzivní emotivní zážitky. Vlčí stopy - Můj život s vlčí smečkou ... Kniha Vlčí stopy je autentickým vyprávěním autorky o jejím životě s vlky a podrobnostech ojedinělého, hlubokého vztahu. Podělí se s vámi o své dobrodružné příběhy, překvapivé zkušenosti a intenzivní emotivní zážitky....

INFORMACE

AUTOR
Tanja Askani
DIMENZE
7,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Vlčí stopy: Můj život s vlčí smečkou.pdf

POPIS

Málokteré jiné zvíře sehrálo tak významnou roli v kulturní historii lidstva jako vlk. Je opředen mnoha mýty, objevuje se v pověstech i pohádkách. Lidé se ho báli, proto ho pronásledovali a zabíjeli. Na druhé straně byl důležitou postavou indiánských legend, kde symbolizoval sílu, soudržnost a mystické schopnosti. Kdo chce vlky poznat pravdivě a do hloubky, musí k nim přistupovat bez předsudků, s velkou dávkou empatie a trpělivostí. Měl by pečlivě pozorovat chování vlčí smečky, snažit se pochopit její způsob života i důležitost ekologických vazeb. Tanja Askani to dokázala. Během své dlouholeté praxe se naučila plně porozumět těmto fascinujícím bytostem, respektovat jejich pravidla a navázat s nimi obdivuhodný vzájemný vztah. Odchovala pár desítek handicapovaných vlčích mláďat, s nimiž pak zůstává v každodenním kontaktu. Poznatky z její práce, které jsou průběžně zveřejňovány vmédiích, významně korigují vžité mýty o tomto zvířeti a vzbuzují pozitivní zájem veřejnosti. Jelikož je zároveň vynikající fotografka, své publikace doplňuje unikátními momentkami ze života vlků. Kniha Vlčí stopy je autentickým vyprávěním autorky o jejím životě s vlky a podrobnostech ojedinělého, hlubokého vztahu. Podělí se s vámi o své dobrodružné příběhy, překvapivé zkušenosti a intenzivní emotivní zážitky.

Chcete si přečíst knihu?Vlčí stopy: Můj život s vlčí smečkou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tanja Askani. Číst Vlčí stopy: Můj život s vlčí smečkou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY