Na rozcestí ke štěstí/od štěstí

Na rozcestí ke štěstí/od štěstí - Daniela Krolupperová | I15cajalco.com

...8026214656 ISBN: 978-80-262-1465-6 Ilustrace: Bergmannová, Michaela Popis: 1× kniha, vázaná, 96 stran, česky Rozměry: 17,2 × 22 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Kniha Na rozcestí ke štěstí/od štěstí - Daniela ... ... . vydání) Na rozcestí ke štěstí/od štěstí ... žárlivost na úspěšnější kamarády, vlastní lenost atd.) seznamuje čtenáře se sedmi největšími lidskými špatnostmi. Každý z příběhů je zasazen do dětského světa, odehrává se v nebližší rodině nebo v dětském kolektivu. Druhá kniha obsahuje též sedm příběhů se ... Dvojkniha pro mladší školní věk, která spojuje příběh s poučením. První kniha prostřednictv ... Na rozcestí ke štěstí/od štěstí - Daniela Krolupperová ... ... . Druhá kniha obsahuje též sedm příběhů se ... Dvojkniha pro mladší školní věk, která spojuje příběh s poučením. První kniha prostřednictvím jednoduchých zážitků, které jsou dětem důvěrné známé z jejich prostředí (sourozenecká nevraživost, neochota půjčovat své věci, žárlivost na úspěšnější kamarády, vlastní lenost atd.) seznamuje čtenáře se sedmi největšími lidskými špatnostmi. Každý z ... Výchova dětí není nijak jednoduchá. Pokud je chcete naučit základům etiky zábavnou formou, pak vám doporučujeme knižní novinku Na rozcestí ke štěstí / od štěstí od české autorky Daniely Krolupperové. Na názorných příbězích dětem ukážete, jak se zachovat či nezachovat v každodenních situacích. 50+ videos Play all Mix - Kristýna Peterková - Rodinné štěstí na rozcestí YouTube VÁNOČNÍ MODLITBIČKA - Kristýna Peterková & děti - Duration: 3:27. Kristýna Peterková 142,553 views Dvojkniha pro mladší školní věk, která spojuje příběh s poučením. První kniha prostřednictvím jednoduchých zážitků, které jsou dětem důvěrné známé z jejich prostředí (sourozenecká nevraživost, neochota půjčovat své věci, žárlivost na úspěšnější kamarády, vlastní lenost atd.) seznamuje čtenáře se sedmi největšími lidskými špatnostmi. Soutěž o tři knihy Na rozcestí ke štěstí / od štěstí - Ostatní. Výchova dětí není nijak jednoduchá. Pokud je chcete naučit základům etiky zábavnou formou, pak vám… Jilemnice - Hubertka 28.9...

INFORMACE

AUTOR
Daniela Krolupperová
DIMENZE
12,76 MB
NÁZEV SOUBORU
Na rozcestí ke štěstí/od štěstí.pdf

POPIS

Dvojkniha pro mladší školní věk, která spojuje příběh s poučením. První kniha prostřednictvím jednoduchých zážitků, které jsou dětem důvěrné známé z jejich prostředí (sourozenecká nevraživost, neochota půjčovat své věci, žárlivost na úspěšnější kamarády, vlastní lenost atd.) seznamuje čtenáře se sedmi největšími lidskými špatnostmi. Každý z příběhů je zasazen do dětského světa, odehrává se v nebližší rodině nebo v dětském kolektivu. Druhá kniha obsahuje též sedm příběhů se stejnými hrdiny, ovšem hlavní postava se tentokrát zachová jinak, dobře. Rodiče a děti mohou díky jednoduchým příběhům citlivě pracovat s otázkami toho, co je správné a špatné, co jsou lidské slabosti a jak je zároveň skvělé jim nepodlehnout. Knihu uvítají děti mladšího školního věku, rodiče, prarodiče, pedagogové. Daniela Krolupperová je překladatelka a novinářka, vydala řadu oceňovaných knih pro děti, v Portále např. Mizící hmyzíci, Jde sem lesem, Polární pohádka, Tajemství olivového háje aj.

Chcete si přečíst knihu?Na rozcestí ke štěstí/od štěstí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniela Krolupperová. Číst Na rozcestí ke štěstí/od štěstí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY