Základy fyziologie člověka: pro nelékařské zdravotnické obory

Základy fyziologie člověka: pro nelékařské zdravotnické obory - Josef Petřek | I15cajalco.com

...ší a vyzdvihuje ... Základy fyziologie člověka: pro nelékařské zdravotnické obory Josef Petřek Nakladatel: Grada 2019 Základy fyziologie ... Základy anatomie pro nelékařské obory ... . člověka . pro nelékařské zdravotnické obory. GRADA Publishing. Josef Petřek. Základy fyziologie . člověka . pro nelékařské zdravotnické obory. Upozornění pro čtenáře a uživatele této knihy. Všechna práva vyhrazena. Žádná část této tištěné či elektronické knihy nesmí být reprodukována a ... Základy fyziologie člověka. pro nelékařské zdravotnické obory. Petřek Josef. Grada, 1. vydání, 2019 . Předkládaný text není klasic ... Základy fyziologie člověka | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... ... Základy fyziologie člověka. pro nelékařské zdravotnické obory. Petřek Josef. Grada, 1. vydání, 2019 . Předkládaný text není klasickou učebnicí fyziologie v pravém slova smyslu, ale má spíše charakter repetitoria. Jsou v něm shrnuty základní poznatky z fyziologie člověka, které jsou podle názoru autora nezbytné k ... Podtitul: pro nelékařské zdravotnické obory V knize s charakterem repetitoria jsou shrnuty základní poznatky z fyziologie člověka, které jsou nezbytné pro pochopení aktivity funkčních systémů zdravého člověka. Základy fyziologie člověka V knize s charakterem repetitoria jsou shrnuty základní poznatky z fyziologie člověka, které jsou nezbytné pro pocho...

INFORMACE

AUTOR
Josef Petřek
DIMENZE
4,84 MB
NÁZEV SOUBORU
Základy fyziologie člověka: pro nelékařské zdravotnické obory.pdf

POPIS

Předkládaný text není klasickou učebnicí fyziologie v pravém slova smyslu, ale má spíše charakter repetitoria. Jsou v něm shrnuty základní poznatky z fyziologie člověka, které jsou podle názoru autora nezbytné k pochopení aktivity funkčních systémů zdravého člověka. Předností knihy je malý stránkový rozsah – vše podstatné je prezentováno v komprimované formě. Stručnost však není překážkou srozumitelnosti. Ke srozumitelnosti přispívá i přehlednost textu a jeho grafická úprava; důležité informace jsou odlišeny od rozšiřujících pomocí tučného písma. Pochopení prezentovaných faktů usnadňují i obrázky, tabulky a schémata. To vše studentům umožní snadnou orientaci v textu a výběr informací pro promýšlení a opakování učiva, což zkvalitní jejich přípravu na závěrečnou zkoušku. V neposlední řadě může text přispět k vytvoření dobrých předpokladů pro studium navazujících medicínských disciplín.

Chcete si přečíst knihu?Základy fyziologie člověka: pro nelékařské zdravotnické obory ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Petřek. Číst Základy fyziologie člověka: pro nelékařské zdravotnické obory Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY