Anna Elliotová

Anna Elliotová - Jane Austenová | I15cajalco.com

... šlechty a měšťanstva na rozhraní 18 ... ANNA ELLIOTOVÁ - Renčina červená knihovna ... . a 19. století. Kategorie: Romány; Krásná literatura; Počet stran: 206, Rok vydání: 2011, Nakladatelství: Ottovo nakladatelství, Slavná anglická spisovatelka Jane Austenová napsala řadu románů. Jedním z nich je román Anna Elliotová. Vzdělaná, citlivá a oduševnělá Anna byla zasnoubená s námořním kapitánem Frederickem ... Anna Elliotová, Jane Austen; Porovnejte ceny v českých eshopech . Anna Karenina, Lev Nikolajevič Tolstoj; ... Vyhledávání | ČSFD.cz ... . Anna Karenina, Lev Nikolajevič Tolstoj; Porovnejte ceny v českých eshopech . Anna ze Zeleného domu,Lucy Maud Montgomery; Porovnejte ceny v českých eshopech . Artemis Fowl, Eoin Colfer; Porovnejte ceny v českých eshopech . B. Barva kouzel, Terry Pratchett Jane Austenová: Anna Elliotová. 14. duben 2019 . Četba na pokračování . Sdílet Sdílet Facebook; Twitter; LinkedIn; Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Je nám líto, ale k tomuto audiu již vypršela autorská práva. Jane Austenová: Anna Elliotová. Foto Edmund Blair ... Hraje si s ní, učí se od ní, povídají si spolu a mají také tajemství. Jak Anička roste a poznává svět, babička pomalu odchází. Anička je s babičkou až do 41, 1236, Austinová Jane, Anna Elliotová, Lidové noviny, Světová. 42, 5570, Austinová Jane, Emma . Kniha Anna Elliotová Přidat komentář. Netopyr07. 6 17. února. Annu Elliotovou jsem si chtěla dávno přečíst, resp. Persuasion, protože o té knize mluví v mém oblíbeném filmu Dům u jezera :-) Obdivuji ty krásné inteligentní "šroubované" rozhovory mezi postavami. ......

INFORMACE

AUTOR
Jane Austenová
DIMENZE
10,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Anna Elliotová.pdf

POPIS

Anna Elliotová je velmi půvabná kniha. Jedinou její nevýhodou je, že dějově trochu připomíná Mansfieldské panství (od téže autorky): charakterově obdivuhodná, nesobecká, ale ve své rodině zcela přehlížená hrdinka čelí mukám neopětované lásky a je nucena mlčky sledovat, jak se její vyvolený dvoří jiné dívce. Protože jsme u Austenové, není třeba zdůrazňovat, že vše dobře dopadne. Na rozdíl od výše zmíněného Panství, které je spíše psychologickou drobnokresbou, se u Anny Elliotové více uplatňuje ironický nadhled, tolik typický právě po Austenovou. Roztomilé barvité popisy všech členů rodiny a jejich známých a dokonalé sarkastické komentáře jejich počínání činí z této knihy lahůdku zejména pro náročné a zhýčkané čtenáře.

Chcete si přečíst knihu?Anna Elliotová ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jane Austenová. Číst Anna Elliotová Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY