Cold Mountain

Cold Mountain - Charles Frazier | I15cajalco.com

...ger.The album was nominated for two Grammy Awards and was produced by T Bone Burnett ... Cold Mountain - amazon.com ... .Two songs were nominated for Academy Awards: "You Will Be My Ain True Love", written by Sting, and "The Scarlet Tide", written by Burnett and Elvis Costello. Cold Mountain is a work of fiction. However, the main character, W.P. Inman, is based on a real person. William P. Inman is an ancestor of author Charles Frazier. In the last line of the book, Frazier apologizes for taking "great liberties" with ... SparkNotes: Cold Mountain: Study Guide ... . In the last line of the book, Frazier apologizes for taking "great liberties" with Inman's life. Edit Amherst County's Cole Mountain Loop is a moderate 6 mile hike with serious payoffs at the summit. Situated in George Washington National Forest's Pedlar Ranger District, this trail (also know as "Cold Mountain") is one of Central Virginia's only hikes to cross a bald, pasture-like summit. Views of the valley from the saddle and summit are… Lake Logan Conference Center and Camp Henry, Inc Privacy Policy. Digital Marketing Agency AC .R 874,958 views. What It Was Like To Be a Trench Soldier in WWI. - Duration: 10:02. Weird History Recommended for you. 《 Battle Of The ISANDLWNA 》 ( 1879/01/22 ) - Duration: 14:21 ......

INFORMACE

AUTOR
Charles Frazier
DIMENZE
9,31 MB
NÁZEV SOUBORU
Cold Mountain.pdf

POPIS

Mladá a krásná Ada Monroeová následuje svého otce, který je duchovním, do zapadlé osady pod Cold Mountain a netuší, jak těžké časy ji čekají. Když se zamiluje do místního mladíka Inmana, vypadá všechno ještě jako idyla. Jenže Inman musí narukovat do americké občanské války a Adin otec nečekaně zemře. Ada se sama stará o velkou farmu a brzy zjistí, že hospodařit neumí. Naštěstí se objeví praktická a životem otřískaná Ruby, která se k ní nastěhuje. Naučí Adu farmařit a obě dívky v těžkých časech společně přežívají, jak se dá. Inman se zatím rozhodne zběhnout z války a poháněn vidinou šťastného života po boku Ady se vydá na dlouhou cestu do kraje pod Cold Mountain. Jeho putování se podobá Odysseově návratu domů a podobně jako bájného reka také Inmana čeká spousta nástrah. Pozná lidské utrpení a záludnost v nesčetných podobách, ale i sílu obětavosti a nezištné pomoci. Když se konečně ocitne nadosah milované Adě, ukáže se, že nic není tak jednoduché. Román Charlese Fraziera získal několik literárních ocenění včetně prestižní National Book Award a je řazen mezi stěžejní díla moderní americké literatury. Jeho dnes už legendární filmová adaptace režiséra Anthonyho Minghelly (česky Návrat do Cold Mountain) s Nicole Kidmanovou, Renée Zellwegerovou a Judem Lawem v hlavních rolích byla nominována na šest Oscarů.

Chcete si přečíst knihu?Cold Mountain ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Charles Frazier. Číst Cold Mountain Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY