1000 maďarských slovíček

1000 maďarských slovíček - Michal Kovář | I15cajalco.com

...... Všechny informace o produktu 1000 maďarských slovíček, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze 1000 maďarských slovíček ... 1000 maďarských slovíček | učebnice a knihy | preskoly.sk ... . 1000 maďarských slovíček Ilustrovaný slovník. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... 1000 maďarských slovíček. Celkové hodnocení ... Knížka se stane dobrým pomocníkem při učení a procvičování maďarských slovíček. Na ... 1000 maďarských slovíček od 133 Kč - Heureka.cz ... . ... 1000 maďarských slovíček. Celkové hodnocení ... Knížka se stane dobrým pomocníkem při učení a procvičování maďarských slovíček. Na veselých obrázcích, jež znázorňují běžné životní situace, najdete názvy věcí, se kterými se denně setkáváte. Týkají se cestování, zábavy, vybavení bytu, školy, sportu ad. 1000 maďarských slovíček: Ilustrovaný slovník Knížka se stane dobrým pomocníkem při učení a procvičování maďarských slovíček. Na veselých obrázcích, jež znázorňují běžné životní situace, najdete názvy věcí, se kterými se denně setkáváte. Týkají se cestování, zábavy, vybavení bytu, školy, sportu ad. 1000 maďarských slovíček 4.5. 1 recenze ; Knížka se stane dobrým pomocníkem při učení a procvičování maďarských slovíček. Na veselých obrázcích, jež znázorňují běžné životní situace, najdete názvy věcí, se kterými se denně setkáváte. Týkají se cestování, zábavy, vybavení bytu, školy, sportu ad. 1000 maďarských slovíček Prodej skončil. S ilustrovaným slovníkem si slovíčka zapamatujete mnohem snadněji! Knížka se stane dobrým pomocníkem při učení a procvičování maďarských slovíček. Na veselých obrázcích, jež znázorňují běžné životní situace, najdete názvy věcí, se kterými se denně setkáváte ... Viac o knihe 1000 maďarských slovíček (Michal Kovář) Knížka se stane dobrým pomocníkem při učení a procvičování maďarských slovíček. Na veselých obrázcích, jež znázorňují běžné životní situace, najdete názvy věcí, se kterými se denně setkáváte. 1000 maďarských slovíček Autor Aleš Čuma, Michal Kovář. Knížka se stane dobrým pomocníkem při učení a procvičování ...

INFORMACE

AUTOR
Michal Kovář
DIMENZE
9,18 MB
NÁZEV SOUBORU
1000 maďarských slovíček.pdf

POPIS

Knížka se stane dobrým pomocníkem při učení a procvičování maďarských slovíček. Na veselých obrázcích, jež znázorňují běžné životní situace, najdete názvy věcí, se kterými se denně setkáváte. Týkají se cestování, zábavy, vybavení bytu, školy, sportu ad. Každý tematický celek je pak doplněn jednoduchými frázemi ze života. Na konci se nachází souhrnný česko-maďarský slovník obsahující veškerá slova ilustrované části.

Chcete si přečíst knihu?1000 maďarských slovíček ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Kovář. Číst 1000 maďarských slovíček Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY