40 největších mýtů o budování kariéry: Headhunter prozrazuje, na čem opravdu záleží

40 největších mýtů o budování kariéry: Headhunter prozrazuje, na čem opravdu záleží - Marcus Schmidt | I15cajalco.com

...iéry : headhunter prozrazuje, na čem opravdu záleží Autor: Schmidt, Marcus Nakladatel: Grada ISBN: 978-80-247-3740-9 Rok vydání: ... Kategorie "Zdraví, esoterika, psychologie a pod ... ... ... Zkušený headhunter vám prozradí, na čem opravdu záleží při budování postavení v zaměstnání, co rozhoduje při výběru lidí a co ovlivňuje jejich kariérní postup. Mylné představy uvede na pravou míru a ukáže vám, které strategie a pravidla skutečně fungují a dovedou vás k úspěchu. Kniha 40 největších mýtů o budování kariéry (Marcus Schmidt) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Pr ... Human Resources Activities in Company: Leadership - CORE ... . Kniha 40 největších mýtů o budování kariéry (Marcus Schmidt) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. (2010). 11 manažerských hříchů: jak se manažeři připravují o kariéru, rozum, partnery a zábavu. 1. vyd. (2011). 40 největších mýtů o budování kariéry: headhunter prozrazuje, na čem opravdu záleží. (2005). 95 s. (2007). a kol. Psychologie a sociologie řízení. (2006). Jak se stát úspěšným lídrem: leadership v praxi ... Název: 40 největších mýtů o budování kariéry. Headhunter prozrazuje, na čem opravdu záleží Název v originále: Die 40 größten Karriere-Mythen. Ein Headhunter zeigt, worauf es wirklich ankommt Autor: Dr. Marcus Schmidt Počet stran: 208 Vydal: Grada, Praha 2011 40 největších mýtů o budování kariéry Schmidt Marcus. 40 největších mýtů o budování kariéry. Schmidt Marcus. Četl(a) jsem ... na čem opravdu záleží při budování postavení v zaměstnání, co rozhoduje při výběru lidí a co ovlivňuje jejich kariérní postup. ... Mylné představy uvede na pravou míru a ukáže vám ... Zkušený headhunter vám prozradí, na čem opravdu záleží při budování postavení v zaměstnání, co rozhoduje při výběru lidí a co ovlivňuje jejich kariérní postup. Mylné představy uvede na pravou míru a ukáže vám, které strategie a ...

INFORMACE

AUTOR
Marcus Schmidt
DIMENZE
6,46 MB
NÁZEV SOUBORU
40 největších mýtů o budování kariéry: Headhunter prozrazuje, na čem opravdu záleží.pdf

POPIS

Existuje bezpočet mýtů o tom, jak dosáhnout v kariéře vrcholu nebo co naopak brání našemu vzestupu. S těmito "nepsanými pravidlyy" se setkáváme v médiích, narážíme na ně ve firmách, v rozhovorech s kolegy či s údajnými odborníky. Některé z nich přetrvávají snad celou věčnost: "V padesáti jsem na kariéru už příliš starýý", jiné jsou naopak zcela nové: "Bez pozornosti médií se kariéra udělat nedáá" nebo "Se správnou sítí kontaktů jde profesní růst sám od sebee". Zkušený headhunter vám prozradí, na čem opravdu záleží při budování postavení v zaměstnání, co rozhoduje při výběru lidí a co ovlivňuje jejich kariérní postup. Mylné představy uvede na pravou míru a ukáže vám, které strategie a pravidla skutečně fungují a dovedou vás k úspěchu. Pusťte se do čtení této zajímavé a poutavé knížky a vybudujte si kariéru, o které sníte.

Chcete si přečíst knihu?40 největších mýtů o budování kariéry: Headhunter prozrazuje, na čem opravdu záleží ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marcus Schmidt. Číst 40 největších mýtů o budování kariéry: Headhunter prozrazuje, na čem opravdu záleží Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY