Hodinový strojek aneb Příběh na jedno natažení

Hodinový strojek aneb Příběh na jedno natažení - Philip Pullman | I15cajalco.com

...rojek dostupný ve 38 různých variantách ... Hodinový strojek aneb Příběh na jedno natažení ... ... . Uložit ke srovnání ... 219 Kč Hodinový strojek aneb Příběh na jedno natažení - Philip Pullman ... , otočíš klíčkem a tím v nich probudíš život. Pojednou se začne odvíjet vzrušující romantický i strašidelný příběh, nezadržitelně, tik tak, jako neúnavný hodinový strojek. Brilantní vypravěčské umění světoznámého britského ... Elektronická kniha Hodinový strojek a ... Hodinovy strojek na baterii | Sleviste.cz ... ... Elektronická kniha Hodinový strojek aneb Příběh na jedno natažení na www.alza.sk. Všetky informácie o produkte. Hodnotenie a recenzie Hodinový strojek... Název knihy: Hodinový strojek, Autor: Philip Pullman, Nakladatelství: Albatros Anotace v knize správně knihu označuje jako příběh na jedno natažení. Začíná jako nevinná pohádka pro děti a končí jako ztrhující všegenerační fantasy. Elektronická kniha Hodinový strojek aneb Příběh na jedno natažení na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Hodinový strojek......

INFORMACE

AUTOR
Philip Pullman
DIMENZE
5,79 MB
NÁZEV SOUBORU
Hodinový strojek aneb Příběh na jedno natažení.pdf

POPIS

Některé příběhy jsou jako hodinový strojek. Natáhneš je a ony jdou, ubíhají a nic je nezastaví. Hodinářský učedník, mechanický rytíř v brnění, malý princ se strojkem místo srdce a tajemný doktor Kalmenius, o kterém se povídá, že je to sám ďábel… Vezmeš tyto postavy, usadíš je ve vyhřátém hostinci uprostřed zasněžené zimní krajiny, otočíš klíčkem a tím v nich probudíš život. Pojednou se začne odvíjet vzrušující romantický i strašidelný příběh, nezadržitelně, tik tak, jako neúnavný hodinový strojek. Brilantní vypravěčské umění světoznámého britského spisovatele ocení malí i dospělí čtenáři. Mrazivý příběh z pera jednoho z nejslavnějších současných světových spisovatelů se dostal do užší nominace na Whitbread Award a na Carnegie Medal. Dočkalse také několika divadelních i dvou operních adaptací.

Chcete si přečíst knihu?Hodinový strojek aneb Příběh na jedno natažení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Philip Pullman. Číst Hodinový strojek aneb Příběh na jedno natažení Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY