17. listopad ’89 – co se stalo na Národní

17. listopad ’89 – co se stalo na Národní - Radomil Hradil | I15cajalco.com

... 1× kniha, brožovaná, 272 stran, česky Rozměry: 15,5 × 22,7 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Paperback: 17. listopad '89 co se stalo na Národní ... ... . vydání) Události 17. listopadu, které změnily československé dějiny, trvaly jen necelých osm hodin. Lidé v čele se studenty tehdy ukázali, že se přestávají bát, komunistický režim zase prokázal, kam až je schopen zajít, aby se udržel u moci. Připomeňte si, co se tehdy odehrálo. 17. listopad '89 - co se stalo na Národní. To chci . Uloženo v: Hlavní autor: Radomil Hradil, 1967- Typ dokumentu: Knihy. ... Ret ... Národní třída 1989 - Co se stalo, pamětní deska - Seznam ... ... . To chci . Uloženo v: Hlavní autor: Radomil Hradil, 1967- Typ dokumentu: Knihy. ... Retro - starší publikace se zkráceným záznamem; status jí bude udělen poté, co na ni zadáte požadavek. Exempláře označené následujícími statusy ... Otevírací doba 17. listopadu: Kde nakoupíte v obchodech na Den boje za svobodu a demokracii 17. listopad byl Dnem boje za svobodu a demokracii. Co se stalo v roce 1939 a 1989? Jak probíhal 17. listopad 1989. Události sametové revoluce minutu po minutě 17.listopad ´89 co se stalo na Národní - Radomil Hradil. ... Na Národní třídě došlo ke krvavému potlačení pokojné demonstrace. Autor pomocí autentických svědectví účastníků manifestace i výpovědí velitelů zásahu událost působivě přibližuje; sleduje nejen samotný průběh celé akce, ale i její přípravy a ... Stanford Libraries' official online search tool for books, media, journals, databases, government documents and more. Kniha: 17. listopad '89 co se stalo na Národní - Radomil Hradil. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je uprave...

INFORMACE

AUTOR
Radomil Hradil
DIMENZE
5,82 MB
NÁZEV SOUBORU
17. listopad ’89 – co se stalo na Národní.pdf

POPIS

17. listopad 1989 znamenal přelom v našich moderních dějinách. Na Národní třídě došlo ke krvavému potlačení pokojné demonstrace. Autor pomocí autentických svědectví účastníků manifestace i výpovědí velitelů zásahu událost působivě přibližuje; sleduje nejen samotný průběh celé akce, ale i její přípravy a následné vyšetřování zákroku a hledá odpověď na otázku, zda šlo o plánované spiknutí. V závěrečné kapitole ukazuje vyšší smysl a spirituální pozadí toho, co se na Národní třídě odehrálo.

Chcete si přečíst knihu?17. listopad ’89 – co se stalo na Národní ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radomil Hradil. Číst 17. listopad ’89 – co se stalo na Národní Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY