Cvičení a hry pro děti se sluchovým postižením

Cvičení a hry pro děti se sluchovým postižením - Jarmila Roučková | I15cajalco.com

...stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2011 (2 ... Kniha: Cvičení a hry pro děti se sluchovým postižením ... ... . vydání) Cvičení a hry pro děti se sluchovým postižením • navod hry pro deti a dospele • kostici zabava a hry pro deti • hry a pohadkove cestovani pro deti • hry pro trilete a mladsi deti • agatin svet spolecenske hry pro deti • jednoduche a nenarocne hry pro deti • auto evropa hry pro deti navod • auto europa hry pro deti navod • detske aktivity naucne hry pro deti • zabavne ... Osoby se sluchovým postižením nelze seřadit přesně ... Poznejte hry pro předškoláky se sluchovým postižením ... ... Osoby se sluchovým postižením nelze seřadit přesně podle stupně slyšení ani podle doby vzniku sluchové vady do identických kategorií. Jedinci s obdobnou ztrátou sluchu se liší existencí dalších atributů (doba vzniku sluchového postižení, zájem o pohybovou aktivitu, věk, pohlaví, vzdělání, kvalita užití ... Jarmily Roučkové Cvičení a hry pro děti se sluchovým postižením, kterou letos vydalo nakladatelství Portál. Autorka pracuje ve speciálně pedagogickém centru při mateřské a základní škole pro žáky se sluchovým postižením a zaměřuje se zejména na práci s předškolními dětmi s kochleárními implantáty a těžkým ... Autor knihy: Jarmila Roučková, Téma/žánr: děti se sluchovým postižením - děti předškolního věku - péče a výchova - didaktické hry, Počet stran: 152, Nakladatelství: PORTÁL Kniha Cvičení a hry pro děti se sluchovým postižením (Jarmila Roučková) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Portál Cvičení a hry pro děti se sluchovým postižením Kniha vychází ze zkušenosti, že dítě se sluchovým postižením se nejvíce naučí hrou v domácím prostředí. Úvodní texty poskytují rodičům srozumitelnou základní orientaci o sluchovém postižení, aby lépe porozuměli smyslu uvedených her a cvičení. Cvičení a hry pro děti se sluchovým postižením od Jarmila Rouč[email protected] v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Objednávejte knihu Cvičení pro děti se sluchovým postižením v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Kniha: Cvičení a hry pro děti se sluchovým postižením (Jarmila Roučková). Nakupujte knihy online vo va...

INFORMACE

AUTOR
Jarmila Roučková
DIMENZE
5,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Cvičení a hry pro děti se sluchovým postižením.pdf

POPIS

Kniha vychází ze zkušenosti, že dítě se sluchovým postižením se nejvíce naučí hrou v domácím prostředí. Úvodní texty poskytují rodičům srozumitelnou základní orientaci o sluchovém postižení, aby lépe porozuměli smyslu uvedených her a cvičení. První dvě kapitoly jsou zaměřeny obecněji, následující části se již zabývají konkrétně vždy jednou oblastí rehabilitačního procesu. Těžištěm knihy jsou soubory nápadů, her a cvičení pro rozvíjení dané oblasti. Cvičení jsou řazena přibližně podle vývojového stupně a jsou vhodná pro děti raného až předškolního věku. Většinu uvedených her a cvičení lze využít i u slyšících dětí, jsou vhodné zvláště pro ty, které mají komunikační problémy (opožděný vývoj řeči, dysfázie). Knihu využijí zejména rodiče malých dětí se sluchovým postižením a učitelky mateřských škol, které mají ve třídách integrované dítě se sluchovou vadou.

Chcete si přečíst knihu?Cvičení a hry pro děti se sluchovým postižením ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jarmila Roučková. Číst Cvičení a hry pro děti se sluchovým postižením Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY