Jedna bosá, druhá neobutá

Jedna bosá, druhá neobutá - Daniela Vacková | I15cajalco.com

...ti povídek, jejichž náměty originální citlivá autorka čerpala převážně z trampského prostředí ... Jedna hora vysoka je a druha je nizka levně | Mobilmania zboží ... . Hledáte Jedna bosá, druhá neobutá od Vacková Daniela? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Jedna bosá, druhá neobutá. Vacková Daniela. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt momentálně není skladem. Až ho naskladníme, pošleme Vám upozornění Mám zájem Předpokládaná cena 249 ... Jedna bosá, dru ... neobutý - ABZ slovník českých synonym ... . Až ho naskladníme, pošleme Vám upozornění Mám zájem Předpokládaná cena 249 ... Jedna bosá, druhá neobutá . Pod neotřelým názvem se skrývá soubor pětadvaceti povídek, jejichž náměty originální citlivá autorka čerpala převážně z trampského prostředí. Smutné i rozverné jsou krátké, přesto nadčasové úvahy a příběhy. Jedna bosá, druhá neobutá . Hodnocení produktu: 0%. Pod neotřelým názvem se skrývá soubor pětadvaceti povídek, jejichž náměty originální citlivá autorka čerpala převážně z trampského prostředí. Smutné i rozverné jsou krátké,... Jedna bosá, druhá neobutá autor: Vacková Daniela dopor. cena: 249 Kč naše cena: 209Kč LIKA KLUB, s. r. o. Počernická 76 108 00 PRAHA 10 +420 604 912 114. [email protected] Jedna hora vysoká je a druhá je nízká - Magdaléna Pokorná . Karel Havlíček & Vilém Gabler, Prokop Chocholoušek, Václav Jaromír Picek, Jakub Malý, Josef a Hermenegild Jirečkové, Václav Vladivoj Tomek, Alexander Bach. Jedna bosá, druhá neobutá | Doporučujeme. Pod neotřelým názvem se skrývá soubor pětadvaceti povídek, jejichž náměty originální citlivá autorka Daniela Vacková čerpala převážně z trampského prostředí. Smutné i rozverné jsou krátké, přesto nadčasové úvahy a příběhy. Jedna bosá, druhá neobutá Autor: Daniela Vacková Druhá poetická povídková kniha píšící herečky Daniely Vackové, která ve stejném duchu jako ve své první knize nabízí pohodové čtení o lidech spjatých s přírodou, lesy, ... Prohlédněte si v nabídce knihkupectví Kosmas.cz knihy, jejichž autorem je Daniela Vacková. 302 Kč Jedna želva za druhou ( John Green) MP3. Šest...

INFORMACE

AUTOR
Daniela Vacková
DIMENZE
8,76 MB
NÁZEV SOUBORU
Jedna bosá, druhá neobutá.pdf

POPIS

Pod neotřelým názvem se skrývá soubor pětadvaceti povídek, jejichž náměty originálnícitlivá autorka čerpala převážně z trampského prostředí. Smutné i rozverné jsou krátké, přesto nadčasové úvahy a příběhy. Někdy docela obyčejné a někdy úplně zvláštní jsou osudy autorčiných zcela netradičních hrdinů, ať už jsou to členové rodiny anebo trampští muzikanti či nahodilí známí.Všechny ale spojuje jediné: láska a úcta k přírodě i k lidem a ke všem nepominutelnýmprojevům laskavého lidství. Po úspěchu prvotiny Pěší vandr po lidech a lesích i zde navštívíme legendární Ztracenku, potkáme slavné i neznámé muzikanty a půjdeme krajinou našeho mládí.

Chcete si přečíst knihu?Jedna bosá, druhá neobutá ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniela Vacková. Číst Jedna bosá, druhá neobutá Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY