Jak a co číst dětem v MŠ: Komentovaný výběr literárních textů na základě RVP PV

Jak a co číst dětem v MŠ: Komentovaný výběr literárních textů na základě RVP PV - Vladimíra Gebhartová | I15cajalco.com

.../ Daniela Krolupperová, Lucie Dvořáková / Albatros (2016) Jak a co číst dětem v MŠ (Komentovaný výběr literárních textů na základě RVP PV) / Vladimíra Gebhartová / Portál (2011) Rok v mateřské škole (Kurikulum předškolní výchovy) / Eva Opravilová, Vladimíra Gebhartová / Portál (2011) Komentovaný výběr literárních textů na základě RVP PV ... Co na vanoce detem | HLEDEJCENY.cz ... . Jak a co číst dětem v MŠ Vladimíra Gebhartová ... 224 Kč-10%. Kniha Výbor dvanácti klasických pohádek, které v Čechách a na Moravě zdomácněly, napsali skvostnou češtinou Božena Němcová, Karel Jaromír Erben, František Bartoš, Václav Tille - Říha ... Jak a co číst dětem v MŠ - Vladimíra Gebhartová ... Komentovaný výběr literárních textů na základě RVP PV Literární výchova je v obsah ... Jak a co číst dětem v MŠ - Předškoláci - omalovánky ... ... ... 224 Kč-10%. Kniha Výbor dvanácti klasických pohádek, které v Čechách a na Moravě zdomácněly, napsali skvostnou češtinou Božena Němcová, Karel Jaromír Erben, František Bartoš, Václav Tille - Říha ... Jak a co číst dětem v MŠ - Vladimíra Gebhartová ... Komentovaný výběr literárních textů na základě RVP PV Literární výchova je v obsahu vzdělávacích oblastí v Rámcovém vzdělávacím programu předškolního vzdělávání (RVP PV) chápána především jako součást životně důležitého procesu rozvoje řeči a ... Přečtěte si s námi knihu Slovník Karla Čapka + CD na prazskamuzea1918-2018.cz Jak a co číst dětem v MŠ: Komentovaný výběr literárních textů na základě RVP PV Náramky z gumiček a další super ozdoby Jak Bubáček potkal Bubáka / Daniela Krolupperová, Lucie Dvořáková / Albatros (2016) Jak a co číst dětem v MŠ (Komentovaný výběr literárních textů na základě RVP PV) / Vladimíra Gebhartová / Portál (2011) Rok v mateřské škole (Kurikulum předškolní výchovy) / Eva Opravilová, Vladimíra Gebhartová / Portál (2011) Komentovaný výběr literárních textů na základě RVP PV Literární výchova je v obsahu vzdělávacích oblastí v Rámcovém vzdělávacím programu předškolního vzdělávání (RVP PV) chápána především jako součást životně důležitého procesu rozvoje řeči a jazyka dítěte, včetně kultivace jeho komunikativních ... Jak a co číst dětem v MŠ. 3-8 let, Pedagogika Vložit komentář » Komentovaný výběr literárních textů na základě RVP PV Literární výchova je v obsahu vzdělávacích oblastí v Rámcovém vzdělávacím programu předškolního vzdělávání (RVP PV) chápána především jako součást životně důležitého procesu rozvoje ... Karel Šteker: Jak číst účetní výkazy - Základy českého účetnictví a… Cena 269 Kč Detail Nové vydání praktické a přehledné publikace je aktualizováno s ohledem na legislativní změny platné od roku 2016. školním prostředí, ale také v rodině a na úrovni obecného pojetí vzdělávacího systému sekundárního vzdělávání. GEBHARTOVÁ, Vladimíra. Jak a co číst dětem v MŠ: komentovaný výběr literárních textů na základě RVP PV. Praha: Portál, 2011. ISBN 978-80-7367-854-8....

INFORMACE

AUTOR
Vladimíra Gebhartová
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak a co číst dětem v MŠ: Komentovaný výběr literárních textů na základě RVP PV.pdf

POPIS

Literární výchova je v obsahu vzdělávacích oblastí v Rámcovém vzdělávacím programu předškolního vzdělávání (RVP PV) chápána především jako součást životně důležitého procesu rozvoje řeči a jazyka dítěte, včetně kultivace jeho komunikativních schopností a sociálně kulturního chování. Materiály k tomuto procesu předkládá pedagogům i studujícím pedagogických škol tento výběr ukázek textů z literatury pro děti i knižní doporučení s komentáři a s podněty k jejich využití. Po teoretickém úvodu o úloze literárního textu ve vzdělávání v MŠ, o literárněvýchovných kompetencích učitelky v předškolním vzdělávání a o fenoménu knihy v tomto vzdělávacím procesu navazuje autorka hlavní částí knihy didakticky komentovaným výběrem literárních textů. Jedná se v podstatě o komentovanou antologii textů pro děti – od říkadel a básní (říkadla ke hrám s jazykem, rozpočitadla, hádanky, básničky a scénky k zapamatování) přes monotematická pásma literárních textů, která lze využít ve vzdělávacích projektech v MŠ až po komentované literární ukázky pro motivační práci s celkem knihy. Knihu ocení učitelky MŠ a nejnižších ročníků ZŠ, vychovatelky v družinách, rodiče, prarodiče dětí ve věku od 3 do 9 let i studující pedagogických škol. PhDr. Vladimíra Gebhartová jako vysokoškolská pedagožka po mnoho let přednášela literaturu pro děti a didaktiku literární výchovy na Filozofické a Pedagogické fakultě UK, působila jako šéfredaktorka časopisu Sluníčko. Je autorkou učebnice Literatura pro děti, podílela se jako spoluautorka na úspěšné a reeditované knize Rok v MŠ (Portál, 2010), opakovaně se vydávají její Říkadla a hry pro nejmenší (Portál, 2006), je spoluautorkou čítanek. V poslední době píše recenze do Zpravodaje a Občasníku – příležitostných periodik APV a věnuje se editorské činnosti.

Chcete si přečíst knihu?Jak a co číst dětem v MŠ: Komentovaný výběr literárních textů na základě RVP PV ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimíra Gebhartová. Číst Jak a co číst dětem v MŠ: Komentovaný výběr literárních textů na základě RVP PV Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY