Další báječný rok

Další báječný rok - Michal Viewegh | I15cajalco.com

...11 - Další báječný rok, Hlava 22 a krásné bloky 1:40 Knižní novinky k 30 ... Další báječný rok / Nejlevnější knihy ... .5.2011 - Nejkrásnější horské silnice Rakouska a Německa Báječný rok je mimořádně zajímavou osobní kronikou roku 2005: autorovy... číst celé Pro svou sedmnáctou knihu (po osmi románech, dvou novelách, sbírce povídek, dvou sbírkách literárních parodií, dvou sbírkách fejetonů a divadelní hře) si nejúspěšnější tuzemský spisovatel Michal Viewegh zvolil žánr deníku. Další báječný rok je zajímavou osobní kronikou roku 2010, přinášejíc ... Další báječný rok / Nejlevnější knihy ... . Další báječný rok je zajímavou osobní kronikou roku 2010, přinášející nebývale detailní portrét nejznámějšího tuzemského autora. Srdečně Vás zveme na autogramiádu Michala Viewegha u příležitosti vydání jeho nové knihy Další báječný rok, která se bude konat v rámci knižního veletrhu Svět knihy. V sobotu 14 ......

INFORMACE

AUTOR
Michal Viewegh
DIMENZE
4,12 MB
NÁZEV SOUBORU
Další báječný rok.pdf

POPIS

Po pětiletém odstupu se nejpopulárnější český spisovatel Michal Viewegh opět vrátil k žánru deníku. Na otázku Proč znovu deník? výmluvně uvádí: „Za prvé doufám, že kromě nevyhnutelných banalit obsahují moje deníky i nějakou tu nebanální myšlenku, pravdivý postřeh, vtip, slovní hříčku, zajímavou situaci, autentický cit, otevřené doznání, nevšední setkání, veselou historku a tak dále. Za druhé: i já coby náruživý čtenář rád čtu deníky spisovatelů; kdyby vyšel v českém překladu například deník nejprodávanějšího současného španělského nebo norského spisovatele, rozhodně bych si ho přečetl. A do třetice: i kdyby nakrásně můj život banální byl, nemá snad čtenář právo mé deníky ignorovat?“ Další báječný rok je zajímavou osobní kronikou roku 2010, přinášející nebývale detailní portrét nejznámějšího tuzemského autora.

Chcete si přečíst knihu?Další báječný rok ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Viewegh. Číst Další báječný rok Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY