Woodstock: Příběh zrodu legendárníhofestivalu míru a hudby

Woodstock: Příběh zrodu legendárníhofestivalu míru a hudby - Michael Lang | I15cajalco.com

...í program pořadatelé "českého Woodstocku" prozradí až na místě ... Michael Lang (promotér) - Wikipedie ... . Eddie Floyd. Jmémo soulového zpěváka a úspěšného hit-makera Eddieho Floyda (25.6.1937, narozen jako Eddie Lee Floyd) je nedílnou součástí historie memphiského hudebního labelu Stax/Volt Records.. Sokolí let. Sice nepochází z Tennessee, jak by mohli mnozí předpokládat, ale z Montgomery ve státě Alabama, ležícím více jak 400 km jihovýchodně od soulové Mekky. Hledáte Paulo Coelho: Rukopis nalezený v Akkonu? HLEDEJCENY.cz nab ... Woodstock - Příběh zrodu legendárního festivalu míru a hudby ... . Hledáte Paulo Coelho: Rukopis nalezený v Akkonu? HLEDEJCENY.cz nabízí Paulo Coelho: Rukopis nalezený v Akkonu od 145 Kč. Porovnejte si ceny z mnoha obchodů v ČR. Nejenom o tom, co se dělo na scéně, ale i v zákulisí, v poli i předpolí Woodstock Music And Art Festivalu, který se konal 15. - 18. srpna 1969 na šesti stech akrech farmy v Bethelu u New Yorku, a ve třech závěrečných srpnových dnech na sluncem zalitém prázdninovém ostrově Wight u jižního pobřeží Anglie. John Dowland (prosinec 1562 Dalkey u Dublinu - 20. nebo 21. ledna 1626 Londýn) byl anglický hudební skladatel a loutnista, jeden z nejvýznamnějších představitelů anglické renesanční hudby. Nový!!: 21. leden a John Dowland · Vidět víc » John G. Roberts Umění, technologie, jazyk, dějiny, teorie s diagramy Davida Lindrotha Albatros Úvod Od druhého vydání Jak Číst film uplynulo téměř dvacet let. Ale nezapomínejte, že Jaký příběh tedy stojí za Winner Takes All, skladbou z roku 1995 z alba Nostalgia? Zajímavé bylo natáčení videoklipu, který jsem dělal s Ester Krumbachovou. Tu píseň si vybrala a představila mi spoustu geniálních lidí, například kameramana Igora Luthera. Byl to neuvěřitelný úlet, měla úžasné vize....

INFORMACE

AUTOR
Michael Lang
DIMENZE
6,43 MB
NÁZEV SOUBORU
Woodstock: Příběh zrodu legendárníhofestivalu míru a hudby.pdf

POPIS

Festival ve Woodstocku, jehož první ročník se konal v roce 1969, patřil ke zlomovým okamžikům populární hudby 60. let. V průběhu tří srpnových dnů vystoupila před téměř pěti sty tisíci diváky řada hudebních ikon - Janis Joplin, Jimi Hendrix, Joe Cocker nebo The Who. Mottem celého festivalu se stalo heslo "Tři dny míru, hudby a porozumění". Michael Lang, člověk, který celý koncept festivalu vytvořil, vypráví příběh dlouhé cesty k Woodstocku. Složité přípravy, výběr místa a účinkujících, vše se neslo v atmosféře uvolněných šedesátých let. Jeho osobní zážitky doplňují vzpomínky dalších lidí, kteří se na festivalu podíleli - spolupracovníků, hudebníků i pamětníků, kteří festival ve Woodstocku zažili. Doslov Petr Dorůžka.

Chcete si přečíst knihu?Woodstock: Příběh zrodu legendárníhofestivalu míru a hudby ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Lang. Číst Woodstock: Příběh zrodu legendárníhofestivalu míru a hudby Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY