Bitva o Salajak: Příběh o Jarmalandu

Bitva o Salajak: Příběh o Jarmalandu - Johan Theorin | I15cajalco.com

...itva o Salajak Nikolaoss. Daleko na severu se k nebi vypíná hora Salajak na jejímž vrcholu stojí opevněný hrad vittrů ... Bitva o Salajak - Johan Theorin | HAND MADE TVOŘENÍ ... . Právě končí dlouhá zima a ze spánku se prob... Příběh o Jarmalandu 01: Bitva o Salajak: Autor: Theorin Johan: Žánr: fantasy: Počet stran: 312: Provedení: váz. ... která táhne celou zemí, aby zastavila krvavé řádění vittrů. Samuel sní o tom, že bude rytířem, Niklis touží stát se vojákem a Jöran si nejvíc přeje, aby se všichni tři vrátili domů, než si je najde ... Příběh o Jarmalandu 01: Bitva o Salajak. Příběh o Jarmalandu 01: Bitva o Salajak. Autor: ... Samuel sní o tom, že ... Bitva o Salajak / Nejlevnější knihy ... ... Příběh o Jarmalandu 01: Bitva o Salajak. Příběh o Jarmalandu 01: Bitva o Salajak. Autor: ... Samuel sní o tom, že bude rytířem, Niklis touží stát se vojákem a Jöran si nejvíc přeje, aby se všichni tři vrátili domů, než si je najde smrt. K tažení se přidá i Lovisa, krásná dcera hejtmana Georga, jenž velí vojsku. A ... 1. kniha v sérii Příběh o Jarmalandu. O čem je kniha Bitva o Salajak? Na dalekém severu Skandinávie, hluboko pod horou Salajak, spí ve velké jeskyni Had Midgard. Nad ním se ve své pevnosti probouzí z dlouhého zimního spánku starověký národ tlachalů. Příběh o Jarmalandu. THEORIN Johan. Info: MOBA, 2019 (1.) - váz., 308 str. Ze švéd. přel. J. Bojanovský EAN: 9788024386515 ISBN: 978-80-243-8651-5. Hodnocení: 0 hodnocení Bitva o Salajak 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Na dalekém severu Skandinávie, hluboko pod horou ... Na dalekém severu Skandinávie, hluboko pod hor...

INFORMACE

AUTOR
Johan Theorin
DIMENZE
9,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Bitva o Salajak: Příběh o Jarmalandu.pdf

POPIS

Na dalekém severu Skandinávie, hluboko pod horou Salajak, spí ve velké jeskyni Had Midgard. Nad ním se ve své pevnosti probouzí z dlouhého zimního spánku starověký národ tlachalů. Ristin, člen okřídlené elitní jednotky zvané tlachalské bánší, přelétá ledový vrchol hory Salajak, aby přivítal vojáky, kteří se vracejí z lidského světa s masem… čerstvým masem. Nepřátelé na severu se probouzejí a tři mladí bratři plánují útěk ze své farmy na jihu Švédska. Dali si za cíl přidat se k armádě složené z lidí a padlých elfů, která pochoduje na sever, aby zastavila tlachaly a zvěrstva, co páchají. Prostřední ze tří bratrů Egirových, Niklis, se chce stát lotrem a nejstarší Samuel sní o tom, že se stane rytířem. Nejmladší bratr Jöran by se radši vrátil domů dřív, než si pro všechny tři přijde Smrt. Lovida Georgsdotterová, dcera lorda z Frösönu, který armádu svolal, našla v jezeře Storsjön skrytou zbraň. V hlubokých vodách žije smrtící vodní had, dlouhý jako klikatící se řeka, který Lovisu poslouchá a objeví se vždy, jakmile dívka zatroubí na svůj březový roh. Armáda pochodující na sever se stane středobodem, ve kterém se stýkají a proplétají osudy všech zúčastněných, jen aby pak byla stržena do bezedné propasti pod horou Salajak, známé jako Jarmaland. V jejích temných ledových hlubinách, kde vládne bohyně podsvětí Hel, se skrývá tajemství staré jako čas sám a čeká na dobrodruha, který ho odhalí.

Chcete si přečíst knihu?Bitva o Salajak: Příběh o Jarmalandu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Johan Theorin. Číst Bitva o Salajak: Příběh o Jarmalandu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY