Učebnice šachu pro děti: Úvod šachového detektiva do královské hry

Učebnice šachu pro děti: Úvod šachového detektiva do královské hry - Todd Bardwick | I15cajalco.com

...lovské hře teprve nováčky. Nabízí dvě stě šachových problémů i s jejich komplexním řešením, a to na dvou úrovních schopností: psa baseta (začátečníci) a šachového detektiva (středně pokročilí) ... T.Bradwick; J.Maršálek-Učebnice šachu pro děti - ŠK ... ... . Učebnice šachu pro děti Úvod šachového detektiva do královské hry. Učebnice šachu pro děti je zábavná, souhrnná příručka pro děti, které šachy vidí poprvé, nebo jsou v této královské hře teprve nov… Učebnice šachu pro děti je zábavná a souhrnná příručka pro děti, které šachy vidí poprvé, nebo jsou v této královské hře teprve nováčky. Nabízí dvě stě šachových problémů i s jejich komplexním řešením, a to na dvou úrovních schopností: psa baseta (začátečníci) a šachového detektiva (středně pokročilí). Učebnice šachu pro děti ... T.Bradwick; J.Maršálek-Učebnice šachu pro děti - ŠK ... ... . Nabízí dvě stě šachových problémů i s jejich komplexním řešením, a to na dvou úrovních schopností: psa baseta (začátečníci) a šachového detektiva (středně pokročilí). Učebnice šachu pro děti je zábavná, souhrnná příručka pro děti, které šachy vidí poprvé, nebo jsou v této královské hře teprve nováčky.Nabízí dvě stě šachových problémů i s jejich komplexním řešením, a to na dvou úrovních schopností: psa baseta (začátečníci) a šachového detektiva (středně pokročilí). Kupte knihu Učebnice šachu pro děti (Todd Bardwick) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nab...

INFORMACE

AUTOR
Todd Bardwick
DIMENZE
11,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Učebnice šachu pro děti: Úvod šachového detektiva do královské hry.pdf

POPIS

Učebnice šachu pro děti je zábavná a souhrnná příručka pro děti, které šachy vidí poprvé, nebo jsou v této královské hře teprve nováčky. Nabízí dvě stě šachových problémů i s jejich komplexním řešením, a to na dvou úrovních schopností: psa baseta (začátečníci) a šachového detektiva (středně pokročilí). Autor tohoto titulu, národní šachový mistr Todd Bardwick, je autorem mnoha knih, ve kterých zasvěcuje děti i dospělé do tajů královské hry, přičemž využívá své četné zkušenosti coby šachového učitele.

Chcete si přečíst knihu?Učebnice šachu pro děti: Úvod šachového detektiva do královské hry ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Todd Bardwick. Číst Učebnice šachu pro děti: Úvod šachového detektiva do královské hry Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY