Vilma běží o život

Vilma běží o život - Naďa Pažoutová | I15cajalco.com

...Kniha Vilma běží o život Přidat komentář ... Vilma běží o život - Naďa Pažoutová | Knihy Dobrovský ... . tez80. 12.12.2019. Jsem strašně zklamaná. Slibný začátek a pak čím dál větší plakát. ... Vilma běží o život Autor: Pažoutová, Naďa Nakladatel: Albatros EAN: 9788000054650 ISBN: 978-80-00-05465- Ilustrace: Tomski&Polanski Popis: 1× kniha, vázaná, 128 stran, česky Rozměry: 16,8 × 24,5 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Malá Vilma se během běžeckých závodů v Africe ztratí uprostřed neprostupné džungle. Dostane se až do vesnice, kde ji domorodci p ... Naďa Pažoutová, Tomski & Polanski: Vilma běží o život ... ... . Dostane se až do vesnice, kde ji domorodci přijmou za svou. Vilma poznává jejich způsob života, tolik odlišný od toho, co zná, a najde si i nové kamarády. Život v džu Její knižní prvotina Vilma běží o život získala první místo v literární soutěži nakladatelství Abatros za ...

INFORMACE

AUTOR
Naďa Pažoutová
DIMENZE
5,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Vilma běží o život.pdf

POPIS

Malá Vilma se během běžeckých závodů v Africe ztratí uprostřed neprostupné džungle. Dostane se až do vesnice, kde ji domorodci přijmou za svou. Vilma poznává jejich způsob života, tolik odlišný od toho, co zná, a najde si i nové kamarády. Život v džungli ji fascinuje, zároveň ale touží vrátit se domů. Opustit deštný prales navíc možná budou muset i její noví přátelé, vesnici totiž hrozí, že bude srovnána se zemí. Ale Vilma je odhodlaná nenechat to jen tak! Vítězný rukopis literární soutěže Albatrosu na téma „Když nemůžeš, přidej.

Chcete si přečíst knihu?Vilma běží o život ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Naďa Pažoutová. Číst Vilma běží o život Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY