Moto a já: aneb na rok kočičí mámou

Moto a já: aneb na rok kočičí mámou - Suzi Eszterhas | I15cajalco.com

...ka zvířat Suzi Eszterhasová žila v safari kempu v Keni, poznala zblízka zebry, žirafy, levharty a dokonce i plivající kobry ... Moto a já, aneb na rok kočičí mámou - Lužec nad Cidlinou ... ... . Podle jejích vlastních slov však bylo „nejúžasnější zvíře, jaké kdy potkala, malé bezmocné kotě jménem Moto." +420 775 414 271 (pracovní dny 8.00 - 16.00) 775 414 271 [email protected] Moto a já. Kdo napsal knihu Moto a já? Autorem je Suzi Eszterhas. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ... aneb na rok kočičí mámou. ... nikdy jí nepřišlo na mysl, že se ... Jsou roztomilá, bezbranná a svět teprve poznávají. Bez ... ... . Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ... aneb na rok kočičí mámou. ... nikdy jí nepřišlo na mysl, že se stane kočičí mámou dvoutýdenního mláděte servala. Přesně to však skoro rok dělala, když ji strážci rezervace poprosili, aby vychovala ... Sleva Egmont Moto a já: aneb na rok kočičí mámou black friday Zobrazit celý popis a akční nabídku černý pátek na e-shopu >>> Specifikace Moto a já: aneb na rok kočičí mámou naleznete níže, nebo přímo na stránkách prodejce Alza.cz Elektro, u kterého si můžete tento výrobek rovnou zakoupit za skvělou cenu 176 Kč. Moto a já Suzi Eszterhas. Na rok kočičí mámou . Když fotografka zvířat Suzi Eszterhasová ...

INFORMACE

AUTOR
Suzi Eszterhas
DIMENZE
3,98 MB
NÁZEV SOUBORU
Moto a já: aneb na rok kočičí mámou.pdf

POPIS

Když fotografka zvířat Suzi Eszterhasová žila v safari kempu v Keni, poznala zblízka zebry, žirafy, levharty a dokonce i plivající kobry. Podle jejích vlastních slov však bylo „nejúžasnější zvíře, jaké kdy potkala, malé bezmocné kotě jménem Moto.“ Když Suzi jako dítě snila o tom, že bude bydlet ve stanu v Africe, nikdy jí nepřišlo na mysl, že se stane kočičí mámou dvoutýdenního mláděte servala. Přesně to však skoro rok dělala, když ji strážci rezervace poprosili, aby vychovala Mota.

Chcete si přečíst knihu?Moto a já: aneb na rok kočičí mámou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Suzi Eszterhas. Číst Moto a já: aneb na rok kočičí mámou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY