Porty, bajty, osmibity: Počítače na koleni

Porty, bajty, osmibity: Počítače na koleni - Martin Malý | I15cajalco.com

... - Úvod do bastlení 2018 Ekonomika cvičebnice 4 pro střední školy - marketing 2008 Martin Malý: Porty, bajty, osmibity - počítače na koleni" Po knize Hradla, volty, jednočipy přichází autor s volným pokračováním, v němž se od základů číslicové techniky přesuneme ke konstrukci složitějších obvodů - totiž vlastních počítačů ... Porty, bajty, osmibity | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . S knihou Porty, bajty, osmibity si můžete sestavit počítač na koleni 15.05.2019 14:15 Knižní řada správce české domény, Edice CZ.NIC, se rozšíří o druhou publikaci Martina Malého, která nese název Porty, bajty, osmibity. Počítače a internet; Porty, bajty, osmibity - Počítače na koleni. ... Na příkladu tří podrobně popsaných konstrukcí se čtenář naučí základní principy fungování osmibitových ... Kniha: Porty, bajty, osmibity -- Počítače na koleni ... ... .05.2019 14:15 Knižní řada správce české domény, Edice CZ.NIC, se rozšíří o druhou publikaci Martina Malého, která nese název Porty, bajty, osmibity. Počítače a internet; Porty, bajty, osmibity - Počítače na koleni. ... Na příkladu tří podrobně popsaných konstrukcí se čtenář naučí základní principy fungování osmibitových počítačů a vyzkouší si i jejich praktický návrh a zapojování. Konstrukce používají legendární osmibitové procesory Intel 8085, MOS ... Porty, bajty, osmibity: Počítače na koleni Po knize Hradla, volty, jednočipy přichází autor s volným pokračováním, v němž se od základů číslicové techniky přesuneme ke konstrukci složitějších obvodů - totiž vlastních počítačů. Kniha: Porty, bajty, osmibity -- Počítače na koleni - Martin Malý ... Ke knize "Porty, bajty, osmibity -- Počítače na koleni" doporučujeme také: Elektronika tajemství zbavená 4 Schommers, Adrian Cena: 137 Kč Elektronika tajemství zbavená 2 Schommers, Adrian Cena: 108 Kč Vážení zákazníci, knihovna je od 21. 4. 2020 až do odvolání otevřena v omezeném režimu. Další informace naleznete zde. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím" nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. ... Porty, bajty, osmibity - Počítače na koleni . Hodnocení produktu: 0%. Po knize Hradla ... Aby sme vám vedeli čo najlepšie odpor...

INFORMACE

AUTOR
Martin Malý
DIMENZE
9,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Porty, bajty, osmibity: Počítače na koleni.pdf

POPIS

Po knize Hradla, volty, jednočipy přichází autor s volným pokračováním, v němž se od základů číslicové techniky přesuneme ke konstrukci složitějších obvodů - totiž vlastních počítačů. Na příkladu tří podrobně popsaných konstrukcí se čtenář naučí základní principy fungování osmibitových počítačů a vyzkouší si i jejich praktický návrh a zapojování. Konstrukce používají legendární osmibitové procesory Intel 8085, MOS 65C02 a Motorola 6809. Kniha popisuje nejen jejich zapojení, ale věnuje se i jejich programování ve strojovém kódu (assembleru). Autor se nevyhnul ani pokročilejším tématům, jako je generování zvuku, zapojování periferií nebo různým způsobům rozšiřování paměti. Všechny konstrukce jsou prakticky ověřené, a ačkoli vycházejí z "ducha osmdesátých let", tak používají součástky, které lze i dnes poměrně dobře sehnat. Kniha je doplněna online dokumentací jednotlivých konstrukcí, ukázkami programového vybavení a dodatkovým materiálem.

Chcete si přečíst knihu?Porty, bajty, osmibity: Počítače na koleni ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Malý. Číst Porty, bajty, osmibity: Počítače na koleni Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY