Byla jsem otrokyní

Byla jsem otrokyní - Nazer Mende | I15cajalco.com

...ošského domorodého kmene Nuba ze Súddánu ... Byla jsem otrokyní (Mende Nazer) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Mende v něm popisuje nejen své idylické dětství v horské vesnici primitivního kmene, ale i brutální zvyky jakou je například obřízka. Její tragický osud se naplnil ve chvíli kdy vesnici přepadli nájezdníci, pochytali děti a odvlekli je na trh s otroky. Recenze e-knihy: Byla jsem otrokyní (na základě skutečného příběhu súdánské dívky Mende Nazer pomáhal při napsání Damien Lewis). Šokující příběh. Ne tím, co autorka ... Byla jsem otrokyní (Mende Nazer) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Šokující příběh. Ne tím, co autorka prožila, o všech těch hrůzách jsme mnohokrát slyšeli, četli a známe je. Jen jsme si mysleli, že to je historie. Ale není, to se vše děje dál i teď, v třetím tisíciletí. Byla jsem otrokyní v satanské sektě. Z něm. orig. Vater unser in der Hölle přel. Bohumila Kučerová. Frýdek-Místek: Alpress, 2009. ISBN 978-80-7362-694-5. Všechny informace o produktu Kniha Byla jsem otrokyní - Nazer Mende, Lewis Damien, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Byla jsem otrokyní - Nazer Mende, Lewis Damien. Byla jsem otrokyní - toto je kniha, která přesně popiisuje, jaký je život za hranice, život na místech, kde není žánrý stín, ale jen žhnoucí slunce a opravdu je to tak dobře napsané, že vás to přinutí se do dané osoby popřípadě daného příběhu vcítit, opravdu vynikající ztvárnění knihy a spisovatel, to napsal ... "Byla jsem nezletilou sexuální otrokyní pro Prince Andrewa!" To přiznala nyní třicetiletá Virgina Roberts a přidala detaily svého nešťastného dospívání. Zpověď ženy, kterou zneužíval britský princ, exkluzivně přinesl britský deník DailyMail. O čem je kniha Byla jsem otrokyní? Jde o skutečný příběh dívky z černošského domorodého kmene Nuba ze Súdánu. Mende v něm popisuje nejen své idylické dětství v horské vesnici primitivního kmene, ale i brutální zvyky jakou je například obřízka. Kniha: Byla jsem otrokyní (Mende Nazer a Damien Lewis). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! „Byla jsem otrokyní v satanské sektě má klamlivý názov." Autorka sama vraví, že nechcela využívať jazyk rozširujúci násilie. Knihu by som nie len odporučila, dala by som ju ľudom čítať povinne! Nočné mory nikdy nie sú tak zlé. Záměrem knihy Byla jsem otrokyní v satanské sektě bylo změnit naše povědomí o následcích násilí, varovat lidi před praktikami satanistů a seznámit je s psychickým onemocněním nazvaným mnohočetná osobnost. Ulla Fröhling si k tomu zvolila životní příběh Angely Lenzové, ... Obľúbené miesto knihomoľov, kde m...

INFORMACE

AUTOR
Nazer Mende
DIMENZE
8,93 MB
NÁZEV SOUBORU
Byla jsem otrokyní.pdf

POPIS

Jde o skutečný příběh dívky z černošského domorodého kmene Nuba ze Súddánu. Mende v něm popisuje nejen své idylické dětství v horské vesnici primitivního kmene, ale i brutální zvyky jakou je například obřízka. Její tragický osud se naplnil ve chvíli kdy vesnici přepadli nájezdníci, pochytali děti a odvlekli je na trh s otroky. Mende stráví v otroctví osm let. Rodina, u níž otročí se vrací do Anglie. Zde se Mende s pomocí súddánské komunity podaří utéct. Avšak těžkosti při získávání azylu a strasti života z daleka neodpovídají jejím snům.

Chcete si přečíst knihu?Byla jsem otrokyní ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nazer Mende. Číst Byla jsem otrokyní Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY