Cesta kolem světa - pracovní listy s metodikou: Rozvoj čtenářství a práce s textem

Cesta kolem světa - pracovní listy s metodikou: Rozvoj čtenářství a práce s textem - Jana Rohová, | I15cajalco.com

...ásti představuje Cesta kolem světa - pracovní listy s metodikou jako jednu z metod, která pomáhá rozvíjet u dětí kvalitní čtenářství a kladný vztah ke knihám - od struktury výukové hodiny, přes výběr vhodných didaktických aktivit a metod až po organizační doporučení do hodin českého jazyka či čtenářských dílen ... Spiroglyphics Cesta kolem světa: Originální obří ... ... . Raabe Cesta kolem světa - pracovní listy s metodikou. Rozvoj čtenářství a práce s textem - Jana Rohová, Zuzana Slánská . V úvodní části představuje Cesta kolem světa - pracovní listy s metodikou jako jednu z metod, která ... V úvodní části představuje Cesta kolem světa - pracovní listy s metodikou jako jednu z metod, která pomáhá rozvíjet u dětí kvalitní čtenářstv ... Cesta kolem světa - pracovní listy s metodikou - Logopedie ... ... . Rozvoj čtenářství a práce s textem - Jana Rohová, Zuzana Slánská . V úvodní části představuje Cesta kolem světa - pracovní listy s metodikou jako jednu z metod, která ... V úvodní části představuje Cesta kolem světa - pracovní listy s metodikou jako jednu z metod, která pomáhá rozvíjet u dětí kvalitní čtenářství a kladný vztah ke knihám - od struktury výukové hodiny, přes výběr vhodných didaktických aktivit a metod až po organizační doporučení do hodin českého jazyka či čtenářských dílen. Hlavní částí publikace je ... Raabe Cesta kolem světa - pracovní listy s metodikou. Rozvoj čtenářství a práce s textem - Jana Rohová, Zuzana Slánská . V úvodní části představuje Cesta kolem světa - pracovní listy s metodikou jako jednu z metod, která pomáhá rozvíjet u dětí kvalitní čtenářství a kladný vztah ke knihám - od struktury výukové hodiny, přes výběr vhodných didaktických ... O čem je kniha Cesta kolem světa - pracovní listy s metodikou? V úvodní části představuje Cesta kolem světa - pracovní listy s metodikou jako jednu z metod, která pomáhá rozvíjet u dětí kvalitní čtenářství a kladný vztah ke knihám - od struktury výukové hodiny, přes výběr vhodných didaktických aktivit a metod až po organizační doporučení do hodin ... Rozvoj čtenářství a práce s textem. Hodnocení: 0 hodnocení Cesta kolem světa - pracovní listy s metodikou 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. V úvodní části představuje Cesta kolem světa - pracovní listy s metodikou jako jednu z metod, která pomáhá rozvíjet u dětí ... Pracovní listy k nácviku porozumění čtenému textu a rozvíjení prostorové orientace pro 1. a 2. ročník ZŠ. Úkoly jsou zaměřeny na získání a použití informace z textu, rozvoj čtení s porozuměním, rozvíjení pravolevé a prostorové orientace,… Lektorka je autorkou publikace Cesta kolem světa- pracovní listy s metodikou a dalších publikací nakl. Raabe a Fortuna Praha. Projektové vyučování ji baví a věří, že napomáhá nejen ke zlepšení znalostí a dovedností dětí ve třídě. Rohová Jana: Cesta kolem světa - pracovní listy s metodikou Ce...

INFORMACE

AUTOR
Jana Rohová,
DIMENZE
6,71 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta kolem světa - pracovní listy s metodikou: Rozvoj čtenářství a práce s textem.pdf

POPIS

V úvodní části představuje Cesta kolem světa – pracovní listy s metodikou jako jednu z metod, která pomáhá rozvíjet u dětí kvalitní čtenářství a kladný vztah ke knihám – od struktury výukové hodiny, přes výběr vhodných didaktických aktivit a metod až po organizační doporučení do hodin českého jazyka či čtenářských dílen. Hlavní částí publikace je tematický celek Cesta kolem světa, který využívá metodu projektového vyučování a který nabízí pracovní listy využitelné v dlouhodobém tematickém vyučování, nebo v jednotlivých lekcích. Publikaci skvěle využijí učitelé, ale také rodiče, kteří chtějí vést děti k samostatné práci s textem (např. při domácím vzdělávání). Projekt rozvíjí čtenářské dovednosti – porozumění a orientaci v textu, schopnost odpovědět na otázky, s textem dále pracovat, řešit problémy i rozvíjet představivost dětí. Využívá metody kritického myšlení, učí děti vyhledávat a pracovat s informacemi. Téma bylo zvoleno pro svou atraktivitu pro žáky, ale také pro neomezenou možnost každého učitele přidat své nápady a znalosti.

Chcete si přečíst knihu?Cesta kolem světa - pracovní listy s metodikou: Rozvoj čtenářství a práce s textem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Rohová,. Číst Cesta kolem světa - pracovní listy s metodikou: Rozvoj čtenářství a práce s textem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY