Listování - Úryvky z korespondence a článků

Listování - Úryvky z korespondence a článků - Jan Werich | I15cajalco.com

...tion, international travel).Numerous and frequently-updated resource results are available from this WorldCat ... Listování - Úryvky z korespondence a článků (Jan Werich ... ... .org search.OCLC's WebJunction has pulled together information and resources to assist library staff as they consider how to handle coronavirus ... Listování : úryvky z korespondence a článků. [Jan Werich] ... Listování Praha : Československý spisovatel, 1988 (OCoLC)645090837: ... Add tags for "Listování : úryvky z korespondence a článků". Be the first. Similar Items. Related Subjects: (12) Werich, Jan, -- 1905-1980. Hledáte Listování - Úryv ... Listování - Úryvky z korespondence a článků (Jan Werich ... ... . Be the first. Similar Items. Related Subjects: (12) Werich, Jan, -- 1905-1980. Hledáte Listování - Úryvky z korespondence a článků od Jan Werich? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kniha: Listování - Úryvky z korespondence a článků - Jan Werich. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. O...

INFORMACE

AUTOR
Jan Werich
DIMENZE
10,74 MB
NÁZEV SOUBORU
Listování - Úryvky z korespondence a článků.pdf

POPIS

Obnovené vydání úspěšného titulu, který poprvé vyšel roku 1988 a v rozšířeném vydání roku 2003. Z písemné pozůstalosti ve Werichově rodinném archivu byly pro tuto knížku vybrány dopisy, pohlednice i lístky Janem Werichem psané či jemu adresované, originální Werichovy kresby a fotografie spolu s úryvky z jeho nejrůznějších publikovaných či jen rukopisných textů a se vzpomínkami umělcových přátel. Nově nalezené písemnosti mohly knihu obohatit i díky Werichově osobní sekretářce Jarmile Týlové. Dojemné, zábavné a dokumentárně cenné Listování v osmi kapitolách chronologicky mapuje, od dětství po smrt, Werichovu životní dráhu a objevně tak doplňuje tři svazky vzájemné korespondence V + W, vydané později, v letech 2007 a 2008. Úvodním slovem Listování opatřil Vladimír Just, doslov napsala Jarmila Týlová, pro rozšířené vydání ještě Pavel Taussig. Edičně připravila Marie Bělíková.

Chcete si přečíst knihu?Listování - Úryvky z korespondence a článků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Werich. Číst Listování - Úryvky z korespondence a článků Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY