BAAGL Školní batoh Fun Love

BAAGL Školní batoh Fun Love - - | I15cajalco.com

...lného materiálu. Školní aktovka Zippy Doggie s příjemným plyšovým povrchem, vhodná pro žáky 1 ... Školní batoh Fun Love - Školní batoh | Alza.cz ... .-2. třídy ZŠ… Batohy a aktovky ŠKOLSKÝ BATOH FUN LOVE Školský ergonomický batoh s jednou komorou, prednou kapsou na zips a bočnými kapsami zo sieťoviny. Ergonomicky tvarovaný chrbát, úplne nastaviteľné ramenné a prsné popruhy na optimálne prispôsobenie postave. Veľmi nízka hmotnosť batoha - 890 g. Objem batoha je 29 litrov, nosnosť je 7 kg. Školský batoh Fun Love vyrobený z holografickej fólie, ... Školský batoh Fun Love | PRESCO.SK ... . Objem batoha je 29 litrov, nosnosť je 7 kg. Školský batoh Fun Love vyrobený z holografickej fólie, vhodný od 3. triedy 1. stupňa ZŠ a tiež pre 2. stupeň ZŠ. Batoh úspešne prešiel atestom v ITC Zlín. . Dostupnosť Na sklade viac ako 5 kusov Tovar vám príde ve čtvrtek 21. BAAGL Školní batoh Fun Love A-7401 29 l Hodnocení: 5. 1 499 Kč + doprava zdarma. Školní batoh Fun Love pro dívky od 3. třídy 1. stupně ZŠ a také pro 2. stupeň ZŠ od české značky Baagl. BAAGL Školní aktovka Dino A-7195 18 l Hodnocení: 5. 1 499 Kč + doprava zdarma ... Školní batoh Fun Love je vyrobený z holografické fólie. Je vhodný od 3. třídy 1. stupně ZŠ a také pro 2. stupeň ZŠ. Má ergonomicky tvarovaná záda a nechybí pohodlné polstrované ramenní popruhy ani reflexní prvky. Navíc je batoh vybaven praktickou peněženkou. Popis Popis produktu. Školní batoh Fun Love je vhodný od 3. třídy 1. stupně ZŠ a také pro 2. stupeň ZŠ.Batoh byl úspěšně testován v ITC Zlín. Je vyrobený z holografické fólie, která mu dodává jedinečný vzhled a díky které bude vaše malá školačka nepřehlédnutelná. Hodnotenie produktu: 0%. pre dievčatá, Pre 2. stupeň ZŠ, 25 l, 860 g, Reflexné prvky, modré BAAGL Školský batoh Flamingo Trojkomorový školský batoh je vhodný od 3. triedy 1. stupňa ZŠ a tiež pre 2. stupeň ZŠ. Hodnocení produktu: 100% 100% (Perfektní) 3 recenze. pro holky, Pro 2. stupeň ZŠ, 25 l, 860 g, Reflexní prvky, růžové Školní batoh Skate Pink Školní batoh Skate Pink s reflexním logem Baagl na přední straně, vhodný od 3. třídy 1. stupně ZŠ a také pro 2. stupeň ZŠ. Školní batoh Školní batoh Fun Love bezpochyby získá pozornost vašeho školáka krásným a promyšleným vyhotovením a smyslem pro detail. Tento praktický školní batoh plně respektuje konstituci d...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
11,93 MB
NÁZEV SOUBORU
BAAGL Školní batoh Fun Love.pdf

POPIS

Školní batoh Fun Love vyrobený z holografické fólie, vhodný od 3. třídy 1. stupně ZŠ a také pro 2. stupeň ZŠ. Batoh byl úspěšně testován v ITC Zlín. Ergonomický školní batoh s jednou komorou, přední kapsou na zip a bočními kapsami ze síťoviny. Ergonomicky tvarovaná záda, plně nastavitelné ramenní a prsní popruhy pro optimální přizpůsobení postavě. Velmi nízká hmotnost batohu – 890 g. Objem batohu je 29 litrů, nosnost je 7 kg. Batoh je vyrobený z kvalitního voděodolného materiálu. Reflexní prvky pro bezpečnost dítěte. Batoh je vybavena praktickou peněženkou .

Chcete si přečíst knihu?BAAGL Školní batoh Fun Love ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst BAAGL Školní batoh Fun Love Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY