Sám na vrcholu hory/ Alone on a Mountaintop

Sám na vrcholu hory/ Alone on a Mountaintop - Jack Kerouac | I15cajalco.com

...ky, novely Všeobecné a ostatní Sám na vrcholu hory Alone on a Mountaintop ... Sám na vrcholu hory Alone on a Mountaintop - Jack Kerouac ... ... . Sám na vrcholu hory Alone on a Mountaintop. Jack Kerouac. Sám na vrcholu hory/ Alone on a Mountaintop by. Jack Kerouac, Bob Hýsek (Translator), Jan Válek (Translator), ... Alone On A Mountain Top by. Jack Kerouac. 2.25 avg rating — 4 ratings. Want to Read saving ... Sám na vrcholu hory/ Alone on a Mountaintop Jack Kerouac. 258 Kč ... Svůj život na cestě po USA, Mexiku, Maroku i po Evropě zazn ... Kniha: Sám na vrcholu hory/ Alone on a Mountaintop | Knihy ... ... . 258 Kč ... Svůj život na cestě po USA, Mexiku, Maroku i po Evropě zaznamenává v kratších a sevřenějších, ´ukázněnějších´ příbězích. Osamělý poutník Jack Kerouac. Kniha: Sám na vrcholu hory/ Alone on a Mountaintop (Jack Kerouac) [CZ](Jack Kerouac) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Sám na vrcholu hory/ Alone on a Mountaintop Kerouac Jack Cena: 217 Kč Chlapec na vrcholu hory Boyne John Cena: 226 Kč Chlapec na vrcholu hory Boyne John Cena: 181 Kč Ke knize "Sám na vrcholu Neuvěřitelné příběhy z nejvyšších hor světa" doporučujeme také: Setkání se smrtí ... Alone on a mountaintop = Sám na vrcholu hory 297 K ... Na cestě 2 vydán ... V tomto obsáhlém románu, který vydáváme v novém překladu, se znovu objevuje motiv pobytu požární hlídky v lesích národního parku Mount Baker, který známe už z Kerouacovy povídky Sám na vrcholu hory ze sbírky Osamělý poutník. Ústřední dějovou linkou je však Kerouacovo putování ze Spojených států do Mexika a do ... Sám na vrcholu hory / Alone on a Mountaintop Kerouac Jack beletrie. r.v. 2011, nakladatel Argo , bilingvní vydání...

INFORMACE

AUTOR
Jack Kerouac
DIMENZE
10,35 MB
NÁZEV SOUBORU
Sám na vrcholu hory/ Alone on a Mountaintop.pdf

POPIS

Bilingvní vydání tří povídek, které ukazují tři různé polohy autorova psaní a tři životní situace. Železniční země je jedním z prvních Kerouacových textů, které byly vůbec do češtin převedeny, autor v nich líčí, jak prožíval své zaměstnání brzdaře; ve Scénách z New Yorku zaznamenává radost z přátelského putování odvázaným velkoměstem; naproti tomu povídka Sám na vrcholu hory načrtává téma, které rozvinul v románu Andělé zoufalství - osamělý pobyt a usebrání na postu požární hlídky v divokých horách na hranicích USA a Kanady.

Chcete si přečíst knihu?Sám na vrcholu hory/ Alone on a Mountaintop ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jack Kerouac. Číst Sám na vrcholu hory/ Alone on a Mountaintop Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY