Uzly a pomeranče

Uzly a pomeranče - Iva Procházková | I15cajalco.com

...ková) - • pro starší děti a mládež Třináctiletý Darek je hrdinou příběhu ze současnosti, odehrávajícího se v horské vesnici v Jeseníkách ... Kniha Uzly a pomeranče - Iva Procházková | knizniklub.cz ... . Příběhu o dospívání, o... Kniha Uzly a pomeranče Přidat komentář. Kory98. 7 06. února. Tak tady trochu nevím, co napsat. ... Podobné filmy jako Uzly a pomeranče. Národní třída. Drama Příběh sídlištního rváče Vandama, který prý byl prvním, kdo v listopadu 1989 na Národní třídě dal první ránu a rozpoutal tak akci, která vedla až k pádu komunis ... Uzly a pomeranče (2019) Online Filmy HD kvalitě 4K UHD | 1080P FULL HD | 720P Sleduj hned teď | Filmy ke stažení. Obsah "Uzly a pomeranče": Film o ... Uzly a pomeranče (2019) - Online, recenze, novinky | FILMTORO ... ... Uzly a pomeranče (2019) Online Filmy HD kvalitě 4K UHD | 1080P FULL HD | 720P Sleduj hned teď | Filmy ke stažení. Obsah "Uzly a pomeranče": Film o lásce k dívce, co voní po pomerančích, o zauzlovaném vztahu s otcem, o péči o sestru, o statečnosti, odpovědnosti, o prvních šrámech života, jedním slovem o dospívání. Uzly a pomeranče. O filmu. Úvodní stránka. Tvůrci filmu. Videobonusy. Diskuse. Napište nám. V kinech od 11. 7. 2019. Příběh o první lásce vonící po pomerančích, o nesmělých dotecích, o sveřepých klukovských soubojích o čest a hlavně o koních. 02:23 Trailer. Uzly a pomeranče - Recenze českých kritiků Karolina Benešová (CervenyKoberec) Film sice nezachycuje mladou generaci tak, jak si ji dnes představujeme, ale to lépe vystihuje realitu lidí žijících a dospívajících v „divočině" hor. Bohužel s... Stáhnout obal k filmu Uzly a pomeranče zdarma Stáhnout trailer k filmu Uzly a pomeranče zdarma Stáhnout obrázky k filmu Uz...

INFORMACE

AUTOR
Iva Procházková
DIMENZE
12,33 MB
NÁZEV SOUBORU
Uzly a pomeranče.pdf

POPIS

Příběh o první lásce, nesmělých dotecích, sveřepých klukovských soubojích o čest a o koních. Po smrti své maminky nachází Darek útočiště v nespoutané horské krajině, v prostředí koní. Jako by byli v něčem pravdivější než lidé, které dosud poznal, a lépe jim rozuměl. Vedle nich mu učaruje také Hanka. Sympatická dívka, v jejíž přítomnosti zapomíná na problémy a strasti a prožívá krásné pocity prvního zamilování. Kniha, která si získala srdce čtenářů i kritiků, se dočkala také filmového zpracování. V režii Ivana Pokorného se představí Tomáš Dalecký, Emilie Neumeister, Ewa Farna, Stanislav Majer ad.

Chcete si přečíst knihu?Uzly a pomeranče ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Iva Procházková. Číst Uzly a pomeranče Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY