Angličtina Krok za krokem

Angličtina Krok za krokem - Miloslava Pourová | I15cajalco.com

...ourová Miloslava? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Chci malovat - květiny krok za krokem - YouTube ... . 33 prodejen po celé ČR Dům knihy.cz > Knihy > Učebnice > Angličtina krok za krokem. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Angličtina krok za krokem. POUROVÁ Miloslava. Info: Grada Publishing, 2019 (1.) - brož., 288 str. EAN: 9788027122707 ISBN: ... Česky krok za krokem 1 (Czech Step by Step 1) is a new A1 and A2 level textbook of Czech as a foreign language. It is a newly revised, expanded edition of the best-selling New Czech Step by St ... Anglická cvičení: Středně pokročilí,Krok za krokem ... . It is a newly revised, expanded edition of the best-selling New Czech Step by Step/Tschechisch Schritt für Schritt. The new name may be similar to the old, but the content and graphics have been substantially innovated. ... Knihu Angličtina krok za krokem vydalo nakladatelství Grada v edici Jazyky - Velmi lehce. Ukázka z knihy. Prolistujte si celou ukázku. O autorce. Miloslava Pourová je mj. autorkou knih Angličtina - Správné používání časů, Angličtina pro samouky, Nová maturita z angličtiny. Její jazykové příručky vám pomohou zvládnout ... Kniha Angličtina Krok za krokem na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Angličtina Krok za krokem od ostatních uživatelů. ... Česky krok za krokem 1 (Czech Step by Step 1) is a new A1 and A2 level textbook of Czech as a foreign language. It is a newly revised, expanded edition of the best-selling New Czech Step by Step/Tschechisch Schritt für Schritt. The new name may be similar to the old, but the content and graphics have been substantially innovated. Krok za krokem: Finger, vegetable, fork, freezer, credit card, ice Spustit anglická cvičení https://www.landigo.cz/anglictina?fromFB_date2020-04-0208:03:01 Krok za krokem: Big, white, young, different, bad, long Spustit anglická cvičení https://www.landigo.cz/anglictina?fromFB_date2020-05-0608:03:01 4 interaktivní tituly (Krok za krokem, Příprava na školu, Hravá slovíčka, Angličtina Nicole & Tommy), celkem téměř 4 700 digitálních edukačních materiálů. Velké množství interaktivních cvičení a nástrojů zaměřených na rozvíjení různých aspektů osobnostního vývoje dětí. Zboží ze stejné kategorie - Angličtina krok za krokem Cambridge Little Steps 1 Flashcards A three-level language and early literacy course for very young children that turns stories, Big ......

INFORMACE

AUTOR
Miloslava Pourová
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Angličtina Krok za krokem.pdf

POPIS

Co na této knize nejvíce oceníte? V knize jsou zastoupeny tyto prvky: - jednoduché texty s kvalitní slovní zásobou; - slovní zásoba zaměřená na běžná témata denního života; - gramatika vycházející přímo z textů s číselnými odkazy a okamžitým vysvětlením; - vzorové příklady v gramatice přeložené do češtiny; - slovní zásoba s výslovností a českým překladem; - rozšiřující slovní zásoba; - otázky k textům s českým překladem; - cvičení s možností vyjádřit se vlastními slovy (ihned s řešením); - obraty pro potřebné konverzační situace; - testy (ihned s řešením); - překlady (ihned s řešením); - typické chyby českých studentů (ihned s řešením).

Chcete si přečíst knihu?Angličtina Krok za krokem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloslava Pourová. Číst Angličtina Krok za krokem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY