Jen 100 kilokalorií

Jen 100 kilokalorií - Gina Steerová | I15cajalco.com

... jsou u každého receptu, a tak si snadno sestavíme jídelníček s nízkou energetickou hodnotou ... Nabídněte, Díky - HubnidoPlavek.cz Domána na prodej ... ... . Příprava navíc nezabere mnoho času. Vybírat si můžeme mezi pokrmy z ryb, plodů moře, masa ... Jen 100 kilokalorií Gina Steerová Nakladatel: Slovart 2010 > Jen 100 kilokalorií-20% sleva. Kniha: Jen 100 kilokalori í Autor ... Jen 100 kilokalorií. Celkové hodnocení ... jedna porce každého z jídel nám dodá méně než 100 kilokalorií (418,6 kJ). Údaje o kilokaloriích jsou u každého receptu, a tak si snadno sestavíme jídelníček s níz ... Kniha: Jen 100 kilokalorií - Gina Steerová | Knihy.ABZ.cz ... . Údaje o kilokaloriích jsou u každého receptu, a tak si snadno sestavíme jídelníček s nízkou energetickou hodnotou. Příprava navíc nezabere mnoho času. Vybírat si můžeme mezi pokrmy z ryb, plodů moře ... Jen 100 kilokalorií - Recepty na chutné nízkoenergetické pokrmy ... jedna porce každého z jídel vám dodá méně než 100 kilokalorií (418,6 kJ). Údaje o kilokaloriích jsou u každého receptu, a tak si snadno sestavíte jídelníček s nízkou energetickou hodnotou. Příprava jídel navíc nezabere mnoho času. Kalku...

INFORMACE

AUTOR
Gina Steerová
DIMENZE
7,76 MB
NÁZEV SOUBORU
Jen 100 kilokalorií.pdf

POPIS

Chcete zhubnout nebo si udržet štíhlou linii? Kuchařka plná lákavých barevných fotografií pomůže připravit chuťově vynikající a energeticky přiměřené pokrmy - jedna porce každého z jídel nám dodá méně než 100 kilokalorií (418,6 kJ). Údaje o kilokaloriích jsou u každého receptu, a tak si snadno sestavíme jídelníček s nízkou energetickou hodnotou. Příprava navíc nezabere mnoho času. Vybírat si můžeme mezi pokrmy z ryb, plodů moře, masa, zeleniny i hub. Za hřích stojí třeba losos v kari krustě, marinovaná kachní prsa, rajčata s lososovou náplní nebo houbové paštičky. Když nás honí mlsná, najdeme recepty na dezerty a nápoje, třeba i pečená jablka s borůvkami.

Chcete si přečíst knihu?Jen 100 kilokalorií ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gina Steerová. Číst Jen 100 kilokalorií Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY