Nejkrásnější rozhledny ČR: a jejich příběhy

Nejkrásnější rozhledny ČR: a jejich příběhy - Rostislav Novák | I15cajalco.com

...u navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny ... Kniha Nejkrásnější rozhledny ČR a jejich příběhy ... ... . ... > Nejkrásnější rozhledny ČR ... Nejkrásnější rozhledny ČR: a jejich příběhy Rostislav Novák Nakladatel: Grada 2019 Nejkrásnější rozhledny ČR Projděte se s námi po více než 70 nejkrásnějších rozhlednách ČR. U každé z nich najdete údaje o výšce, její GPS souřadnice, mapu a popis cesty. Dozvíte se také,... Hledáte Nejkrásnější rozhledny ČR a jejich příb ... Nejkrásnější rozhledny ČR - Rostislav Novák | KOSMAS.cz ... ... ... Hledáte Nejkrásnější rozhledny ČR a jejich příběhy od Novák Rostislav? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kniha Nejkrásnější rozhledny ČR a jejich příběhy. ... Beskydy - S batohem po Česku 2015; Beskydy 2013; Nejkrásnější rozhledny ČR a jejich příběhy 2019; Kniha Nejkrásnější rozhledny ČR a jejich příběhy je v. Přečtených: 1x: Čtenářské výzvě ... Nejkrásnější rozhledny ČR: a jejich příběhy. Rostislav Novák ... Nejkrásnější rozhledny ČR Autor: Novák, Rostislav N...

INFORMACE

AUTOR
Rostislav Novák
DIMENZE
7,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Nejkrásnější rozhledny ČR: a jejich příběhy.pdf

POPIS

Projděte se s námi po více než sedmdesáti nejkrásnějších rozhlednách České republiky. Navštívíme společně nejstarší rozhlednu v Uherčicích, stezku v oblacích u obce Dolní Morava, rozhlednu s kaplí na poutním místě Hostýn, rozhlednu na Fajtově kopci ve tvaru šroubovice DNA, ale i perlu mezi stavbami tohoto druhu – Jurkovičovu rozhlednu. U každé z nich najdete technické údaje, jako jsou výška, počet schodů, GPS souřadnice, dále mapu a popis cesty. Také se samozřejmě dozvíte, jaké jsou možnosti výhledů a zajímavosti v okolí. Tak neváhejte vystoupat k výšinám a pohlédnout na svět z ptačí perspektivy!

Chcete si přečíst knihu?Nejkrásnější rozhledny ČR: a jejich příběhy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rostislav Novák. Číst Nejkrásnější rozhledny ČR: a jejich příběhy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY