Klinická výživa a dietologie: v kostce

Klinická výživa a dietologie: v kostce - Sangita Sharma, | I15cajalco.com

...ostce . Sangita Sharma; Sangita Sharma . 0,0 ... Vyziva v kostce | Sleviste.cz ... . Sledovať autora . Zdravie, životný štýl. Všetky knihy autora . Grada, 2018. Na sklade. Vydavateľstvo Grada, 2018. Edícia Sestra. Kniha obsahuje informace o složkách potravy a jejich účincích na lidský organismus a dále doporučení ke složení ... Klinická výživa a dietologie Autor: Sharma, Sangita a kol. Nakladatel: Grada EAN: 9788027102280 ISBN: 978-80-271-0228- Popis: 1× kniha, brožovaná, 230 stran, česky Rozměry: 16,5 × 24 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Kniha: Klinická výživa a dieto ... Klinická výživa a dietologie v kostce | Dumknihy.cz ... ... . vydání) Kniha: Klinická výživa a dietologie -- v kostce - Sangita Sharma; kolektiv. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Kupte knihu Klinická výživa a dietologie (Sangita Sharma) s 15 % slevou za 339 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Klinická výživa a dietologie: v kostce Kniha obsahuje informace o složkách potravy a jejich účincích na lidský organismus a dále doporučení ke složení výživy v jednotlivých obdobích života - v prenatálním věku a těhotenství, kojeneckém, dětském, dospělém a seniorském věku. MUDr. Zuzana Kala Grofová - klinická výživa poradna pro redukci hmotnosti, dietologie, dietní vaření, certifikovaný kouč .....Rokycanova 27...

INFORMACE

AUTOR
Sangita Sharma,
DIMENZE
12,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Klinická výživa a dietologie: v kostce.pdf

POPIS

Kniha obsahuje informace o složkách potravy a jejich účincích na lidský organismus a dále doporučení ke složení výživy v jednotlivých obdobích života – v prenatálním věku a těhotenství, kojeneckém, dětském, dospělém a seniorském věku. Součástí jsou specifika výživy nemocných dospělých a seniorů. Doporučení pro výživu nemocných s různými chorobami doplňují přehled problematiky. Samostatná kapitola se týká výživy sportovců.

Chcete si přečíst knihu?Klinická výživa a dietologie: v kostce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sangita Sharma,. Číst Klinická výživa a dietologie: v kostce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY