Vinnetou A1/A2: dvojjazyčná kniha pro začátečníky

Vinnetou A1/A2: dvojjazyčná kniha pro začátečníky - Karl May, | I15cajalco.com

...Vinnetou A1/A2 -- dvojjazyčná kniha pro začátečníky - Jana Navrátilová; Karl May Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Vinnetou / Winnetou (Jana Navrátilová, Karl May) | Detail ... ... . Vinnetou A1/A2 dvojjazyčná kniha pro začátečníky ... Kniha je určena pro začátečníky na úrovni A1/A2, kteří si chtějí zábavnou formou zlepšit španělštinu... 199 Kč 179 Kč Pinocchiova dobrodružství A1/A2. Valeria De Tommaso. Vinnetou A1/A2 dvojjazyčná kniha pro začátečníky ... Text je zpracován pro začátečníky a mírně pokročilé čtenáře, kteří si chtějí vy ... Vinnetou / Winnetou (Jana Navrátilová, Karl May) | Detail ... ... . Vinnetou A1/A2 dvojjazyčná kniha pro začátečníky ... Text je zpracován pro začátečníky a mírně pokročilé čtenáře, kteří si chtějí vyzkoušet, jak si poradí se souvislým textem v němčině. Český zrcadlový překlad umožní zájemcům obratem zkontrolovat, zda cizojazyčnému textu správně porozuměli. ... Kniha je určena pro začátečníky na úrovni A1/A2, kteří si chtějí ...

INFORMACE

AUTOR
Karl May,
DIMENZE
6,92 MB
NÁZEV SOUBORU
Vinnetou A1/A2: dvojjazyčná kniha pro začátečníky.pdf

POPIS

V knize najdete zkrácenou verzi příběhu Vinnetoua, jeho pokrevního bílého bratra Old Shatterhanda a statečného lovce Old Firehanda. Text je zpracován pro začátečníky a mírně pokročilé čtenáře, kteří si chtějí vyzkoušet, jak si poradí se souvislým textem v němčině. Český zrcadlový překlad umožní zájemcům obratem zkontrolovat, zda cizojazyčnému textu správně porozuměli. Audionahrávka ve formátu MP3, na které příběh vypráví rodilý Němec, je zdarma ke stažení na webu.

Chcete si přečíst knihu?Vinnetou A1/A2: dvojjazyčná kniha pro začátečníky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karl May,. Číst Vinnetou A1/A2: dvojjazyčná kniha pro začátečníky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY