Angličtina Krok za krokem

Angličtina Krok za krokem - Miloslava Pourová | I15cajalco.com

...A2. Nepravidelná slovesa > A2. Frázová slovesa > Středně pokročilí ... Chci malovat - květiny krok za krokem - YouTube ... ... Zde uvádíme seznam chyb a překlepů, které se vyskytly v učebnici Česky krok za krokem 1, ve vydání z roku 2016. Česky krok za krokem 1 - errata; Stáhnout všechny další materiály. Nahoru. 63 % učitelů se nejvíce líbí manuály. The Česky krok za krokem 1 textbook is designed for instruction on the A1 and A2 levels. It is suitable for students with more serious and longer-term interest i ... Anglická cvičení: Středně pokročilí,Krok za krokem ... . It is suitable for students with more serious and longer-term interest in Czech, students from Slavic countries and as a supplement to instruction for university students. Angličtina Krok za krokem Miloslava Pourová ... Každá kapitola má 10 kroků: Krok 1: Slovní zásoba Krok 2: Text Krok 3: Gramatika Krok 4: Gramatická cvičení Krok 5: Otázky k textu Krok 6: Otázky pro vás Krok 7: Konverzační situace Krok 8: Překlad Krok 9: Vypravování Krok 10: Rozšiřující slovní zásoba Kdo využije tuto ... Kniha: Angličtina Krok za krokem Autor: Miloslava Pourová V knize si zopakujete a doplníte své dosavadní znalosti angličtiny úplně jinou (a velice příjemnou) formou, skvělou pro upevnění znalostí a rychlé pohotové vyjadřování. 10 kapitol, ... Česky krok za krokem 2 - errata Zde uvádíme seznam chyb a překlepů, které se vyskytly v Pracovním sešitu 1-10 k učebnici Česky krok za krokem 2. Pracovní sešit 1-10 - errata Úroveň. A1-B1. Angličtina . krok za krokem . gramatika . l. cvičení . l. texty . l. konverzace. Mi...

INFORMACE

AUTOR
Miloslava Pourová
DIMENZE
10,37 MB
NÁZEV SOUBORU
Angličtina Krok za krokem.pdf

POPIS

Co na této knize nejvíce oceníte? V knize jsou zastoupeny tyto prvky: - jednoduché texty s kvalitní slovní zásobou; - slovní zásoba zaměřená na běžná témata denního života; - gramatika vycházející přímo z textů s číselnými odkazy a okamžitým vysvětlením; - vzorové příklady v gramatice přeložené do češtiny; - slovní zásoba s výslovností a českým překladem; - rozšiřující slovní zásoba; - otázky k textům s českým překladem; - cvičení s možností vyjádřit se vlastními slovy (ihned s řešením); - obraty pro potřebné konverzační situace; - testy (ihned s řešením); - překlady (ihned s řešením); - typické chyby českých studentů (ihned s řešením).

Chcete si přečíst knihu?Angličtina Krok za krokem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloslava Pourová. Číst Angličtina Krok za krokem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY