Kam bych tak běžela: aneb extrémní běhy od -40 do +40 stupňů Celsia

Kam bych tak běžela: aneb extrémní běhy od -40 do +40 stupňů Celsia - Ivana Pilařová | I15cajalco.com

... 1963 v Liberci. Pracuje jako daňová poradkyně a auditorka, její velkou vášní jsou maratony, zejména ty extrémní ... Extrémní | Slovník cizích slov ... . Třináct náročných závodů extrémní vytrvalostní běžkyně Ivany Pilařové, třináct příběhů o silné vůli a hledání sebe sama. Pravidelná účastnice Pražského maratonu je přitom civilním povoláním daňová poradkyně, a to velmi renomovaná a respektovaná. Ukazuje tak tento fyzicky velmi náročný sport... Knihy s touto tématikou Ivana Pilařová, Kam bych tak běžela?: e ... Kam bych tak běžela, aneb extrémní běhy od -40 do +40 stupňů... ... . Ukazuje tak tento fyzicky velmi náročný sport... Knihy s touto tématikou Ivana Pilařová, Kam bych tak běžela?: extrémní běhy od -40 °C do +40 °C, Behej.com, 2010 John Sandford, Extrémní oběť, BB art, 2017 Na int...

INFORMACE

AUTOR
Ivana Pilařová
DIMENZE
8,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Kam bych tak běžela: aneb extrémní běhy od -40 do +40 stupňů Celsia.pdf

POPIS

Třináct náročných závodů extrémní vytrvalostní běžkyně Ivany Pilařové, třináct příběhů o silné vůli a hledání sebe sama. Pravidelná účastnice Pražského maratonu je přitom civilním povoláním daňová poradkyně, a to velmi renomovaná a respektovaná. Ukazuje tak tento fyzicky velmi náročný sport (často se jedná o vzdálenosti delší než klasický maraton na 42 km) jako životní směr dneška, používá přitom velmi srozumitelný jazyk bez potřeby ohromit, popisuje barvitě vše ve svém nitru i okolo sebe.

Chcete si přečíst knihu?Kam bych tak běžela: aneb extrémní běhy od -40 do +40 stupňů Celsia ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivana Pilařová. Číst Kam bych tak běžela: aneb extrémní běhy od -40 do +40 stupňů Celsia Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY