Klaunova zpověď

Klaunova zpověď - Petr Novák | I15cajalco.com

...Empire 78,821 views SUPRAPHON 72,927 views ... Klaunova zpověď 41 hitů — Petr Novák | Last.fm ... . Mix - Klaunova zpoved YouTube. Gramohit 1963 - 1968. - Duration: 2:01:05. Lada Best 465,191 views. Petr Novák - Náhrobní kámen ... 50+ videos Play all Mix - Koncert '68: Vojta Dyk - Klaunova zpověď YouTube KONCERT '68: Kubišová, Bílá, Langerová, Dyk a další zpívají hity 60. let - Duration: 1:44:09. Český ... Jednoduše na jeden klik - pohodlné příhlášení přes: . Klaunova zpověď. Petr Novák Klaunova ... Petr Novák - Klaunova zpověď (Oficiální video) - YouTube ... . Klaunova zpověď. Petr Novák Klaunova zpověď - text N Petr Novák Co je to láska (Planeta snů) Musíš se nejprve přihlásit. Pokud nemáš účet, tak se zaregistruj. Playlist Karaoke Sdílej. Já v mládí často podobal se vánku a říkali mi, že mi rozum chybí, dnes, dnes už mám, už mám na kahánku ... Petr Novák - Klaunova zpověď [akordy a text na Supermusic.sk] Hmi Já v mládí G často A podobal se D vánku Hmi A říka D li mi, A že mi rozum chy D bí Hmi Dnes, dnes už G mám, A už mám na ka D hánku G A vy se C ptáte, A proč vám to poví D dám Hmi Tak G slyšte, A já miloval jsem D lidi F A proto Emi jim,...

INFORMACE

AUTOR
Petr Novák
DIMENZE
9,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Klaunova zpověď.pdf

POPIS

Téměř 150 minut záznamu nabízí celkem 29 audiovizuálních podob písní z let 1968 až 1994, mapujících Novákovu pěveckoudráhu, je tu ale také televizní dokumentární film režisérky Cingrošové Já budu chodit po špičkách, zachycující i velmi dramatický zpěvákův život. V tracklistu naleznete titulní Klaunovu zpověď a další tutovky z prvního tvůrčího období (Náhrobní kámen, Povídej, Já budu chodit po špičkách, Toreador se nesmí bát nebo Pokoj č.26), přechod k orchestrálnějšímu zvuku začátku 70. let typu Hadíth i silné melodické písně s typicky novákovsky láskyplným trápením a stejně typickou nekončící nadějí: Modlitba za lásku, Všichni jdou za láskou nebo Hvězdičko blýskavá.Co nejkompletnější debutový DVD pohled na profesní i lidské osudy zpěváka s možná neškoleným „malým“ hlasem,ale o to větším srdcem. Absolutní nutnost pro všechny fandy a skvělá příležitost pro všechny pamětníky!

Chcete si přečíst knihu?Klaunova zpověď ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Novák. Číst Klaunova zpověď Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY