Interpretace Národní účetní rady: s praktickými příklady a komentáři

Interpretace Národní účetní rady: s praktickými příklady a komentáři - - | I15cajalco.com

...ce obálky Daniel Hamerník Sazba Jan Šístek Odborná redaktorka: Ing ... Newsletter SÚ ČR 23-07-2019 - Svaz účetních České republiky ... . Interpretace Národní účetní rady s praktickými příklady a komentáři 2019. Autor: Ing. Jana Skálová, ... ale také doplnění o příklady jejich aplikace a řadu dalších materiálů a textů ilustrujících odbornou činnost Národní účetní rady. Ebook elektronická kniha Interpretace Národní účetní rady: s praktickými příklady a komentáři - autor Skálová Jana, Liškařová Irena, Peprníčková Mariana a další - PDF, ePub, Mobi e-kniha ihned ke stažení. Národní účetní rada vydala za dobu svojí dvacetileté existence ... Interpretace NÚR - Komora daňových poradců ČR ... . Národní účetní rada vydala za dobu svojí dvacetileté existence 37 Interpretací českých účetních předpisů a na řadě dalších aktuáln Interpretace NÚR. Menu. ... Zpět na seznam knih. Interpretace NÚR. s praktickými příklady a komentáři. ... nad 1500 Kč doprava ZDARMA. Národní účetní rada vydala za dobu svojí dvacetileté existence 37 Interpretací českých účetních předpisů a na řadě dalších aktuálně pracuje. V zájmu rozvoje účetních profesí a ... Interpretace Národní účetní rady s praktickými příklady a komentáři (e-kniha) Autor: David Procházka; Jana Skálová; Jana Pilátová; Irena Liškařová; Mariana Peprníčková; Ladislav Mejzlík; Libuše Mullerová; Petr Vácha; Jiří Pelák; Alice Šrámková; Petra Pospíšilová; Libor Vašek; Edita Ševcovicová Právě vyšla nová kniha Národní účetní rady: Interpretace Národní účetní rady s praktickými příklady...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
5,17 MB
NÁZEV SOUBORU
Interpretace Národní účetní rady: s praktickými příklady a komentáři.pdf

POPIS

Národní účetní rada vydala za dobu svojí dvacetileté existence 37 Interpretací českých účetních předpisů a na řadě dalších aktuálně pracuje. V zájmu rozvoje účetních profesí a široké informovanosti veřejnosti o své činnosti se rozhodla vydat odbornou knihu obsahující nejen texty vlastních Interpretací, ale také doplnění o příklady jejich aplikace a řadu dalších materiálů a textů ilustrujících odbornou činnost Národní účetní rady. Autory jednotlivých částí knihy jsou odborníci, které se na vzniku daných Interpretací podíleli. Kniha tak obsahuje autentické informace přímo od tvůrců Interpretací a účastníků jejich projednávání. Z tohoto hlediska je kniha nepochybně nejlepším a nejucelenějším zdrojem informací pro odbornou účetní praxi.

Chcete si přečíst knihu?Interpretace Národní účetní rady: s praktickými příklady a komentáři ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Interpretace Národní účetní rady: s praktickými příklady a komentáři Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY