Kopřiva: Recepty pro zdraví, krásu a vitalitu

Kopřiva: Recepty pro zdraví, krásu a vitalitu - Leonie Gabriele Bräutigam | I15cajalco.com

...i babičku, stejně jako mnoho jiných lidí ... Kopřiva - Bräutigam Leonie Gabriele | Knihy Grada ... . A za to jsem kopřivám ze srdce vděčná. Tento vztah ale . nebyl odjakživa bezbolestný. Poté jste byli zařazeni do losování o 3 knihy Kopřiva - recepty pro zdraví, krásu a vitalitu od nakladatelství GRADA. Při vyplňování soutěžního formuláře bylo nutné připojit jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt. Kopřiva - Recepty pro zdraví, krásu a v ... Kniha: Kopřiva -- Recepty pro zdraví, krásu a vitalitu ... ... . Kopřiva - Recepty pro zdraví, krásu a vitalitu Pátek, 31 Květen 2019 14:14 Iva Lutonská „Hrst kopřivy denně udrží doktora od těla!," to tvrdí autorka knihy Kopřiva - Recepty pro zdraví, krásu a vitalitu Leonie Gabriele Bräutigamová. Snadná cesta ke zdraví. Přes 9 tisíc přírodních produktů pro zdraví a zdravý životní styl. Online lékařská poradna zdarma. Kniha: Kopřiva -- Recepty pro zdraví, krásu a vitalitu - Leonie Gabriele Bräutigam. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... (recepty pro zdraví, krásu a vitalitu) Další popis Kniha Kopřiva - Recepty pro zdraví, krásu a vitalitu . Proč kupovat dr...

INFORMACE

AUTOR
Leonie Gabriele Bräutigam
DIMENZE
7,33 MB
NÁZEV SOUBORU
Kopřiva: Recepty pro zdraví, krásu a vitalitu.pdf

POPIS

Proč kupovat drahé potravinové doplňky s mnohdy sporným účinkem, když nám sama příroda levně nabízí ty nejúčinnější prostředky? Prostá a "obyčejná" kopřiva je bezesporu jedním z nejefektivnějších. Posiluje imunitní systém, je neocenitelným pomocníkem při detoxikaci a zlepšuje pohyblivost kloubů. Pomáhá při problémech s alergiemi, zvyšuje potenci a účinně dokáže bojovat se stresem a syndromem vyhoření. Díky ní budete mít pružnou a čistou pokožku a bohatou hřívu zdravých vlasů. Je to také prvotřídní zdroj bílkovin, vitamínů a minerálů a v kuchyni se s ní dá doslova kouzlit. V knize najdete velké množství zdravých a chutných receptů od předkrmů přes hlavní jídla a malá občerstvení až k dnes tolik populárním „smoothies“. Dočtete se, jak z ní připravit ty nejlepší kosmetické prostředky a poradí vám, jak vyrobit základní preparáty do vaší „zelené lékárničky“. Protože hrst kopřivy denně udrží doktora od těla!

Chcete si přečíst knihu?Kopřiva: Recepty pro zdraví, krásu a vitalitu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Leonie Gabriele Bräutigam. Číst Kopřiva: Recepty pro zdraví, krásu a vitalitu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY