Základy pedagogicko-psychologického výzkumu pro studenty učitelství

Základy pedagogicko-psychologického výzkumu pro studenty učitelství - Martin Skutil, | I15cajalco.com

...výzkumu pro studenty učitelství KATALOGIZACE V KNIZE - NÁRODNÍ KNIHOVNA ČR Skutil, Martin Základy pedagogicko-psychologického výzkumu pro studenty ... Základy pedagogicko-psychologického výzkumu pro studenty ... ... ... Základy pedagogicko-psychologického výzkumu pro studenty učitelství. Praha: Portál, 2011. 256 s. ISBN 978-80-7367-778-7. BARTOŠOVÁ,I. Pedagogický sešit. Hradec Králové: Gaudeamus 2009. 99s. ISBN 978-80-7041-623-5. BARTOŠOVÁ,I. Druhý pedagogický sešit. Hradec Králové: Gaudeamus 2008. 106s. ISBN 978-80-7041-047-9. Kupte knihu Základy pedagogicko-psychologického výzkumu pro studenty učitelství (Mart ... Základy pedagogicko-psychologického výzkumu pro studenty ... ... . Hradec Králové: Gaudeamus 2008. 106s. ISBN 978-80-7041-047-9. Kupte knihu Základy pedagogicko-psychologického výzkumu pro studenty učitelství (Martin Skutil) s 13 % slevou za 295 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. 259 Kč Základy pedagogicko-psychologického výzkumu pro studenty učitel. - Skutil Martin a kol. Rok vydání: 2011 Počet stran: 254 Formát: Brožovaná Publikace se zaměřuje na výzkum v pedagogice a psychologii s ohledem na učitelskou profesi. Je svou povahou didaktická. Kniha: Základy pedagogicko-psychologického výzkumu pro studenty učitelství - Skutil; Martin; kolektiv. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Všechny informace o produktu Kniha Základy pedagogicko-psychologického výzkumu pro studenty - Skutil Martin a kolektiv, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Základy pedagogicko-psychologického výzkumu pro studenty - Skutil Martin a kolektiv. Kniha: Základy pedagogicko-psychologického výzkumu pro studenty učitelství (Martin Skutil a kolektív). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Základy pedagogicko-psychologického výzkumu pro studenty učitelství / Martin Skutil a kol. - Vyd. 1. - Praha : Portál, 2011. - 256 s. ISBN 978-80-7367-778-7 (brož.) 37.012 * 159.9.07 • pedagogický výzkum • psychologický výzkum • učebnice vysokých škol 37 - Výchova a vzdělávání [22] 37.016 - Učební osnovy. Základy pedagogicko-psychologického výzkumu pro studenty učitelství 0% 0 0 Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem. Základy pedagogicko-psychologického výzkumu pro studenty učitelství (Ukázka, strana 99) Published on Feb 23, 2017 Publikace se zaměřuje na výzkum v pedagogice a psychologii s ohledem na ... Diplomov...

INFORMACE

AUTOR
Martin Skutil,
DIMENZE
12,21 MB
NÁZEV SOUBORU
Základy pedagogicko-psychologického výzkumu pro studenty učitelství.pdf

POPIS

Publikace se zaměřuje na výzkum v pedagogice a psychologii s ohledem na učitelskou profesi. Je svou povahou didaktická. Záměrem autorů je ukázat a zpřístupnit budoucím i stávajícím učitelům možnosti a limity kvalitativních a kvantitativních výzkumných přístupů v takové podobě, aby byli schopni porozumět publikovaným výzkumům a využít jejich výsledky, případně realizovat vlastní výzkumná šetření, a to nejen v průběhu studia, ale i následně ve své praxi. Kniha se zabývá oběma přístupy současně a je cílena na učitelskou profesi. Právě v tom tkví, oproti zavedeným metodologickým publikacím, její ojedinělost. Mgr. Martin Skutil, Ph.D., je odborným asistentem na Ústavu primární a preprimární edukace Pedagogické fakulty UHK. Mezi další autory patří prof. PhDr. Jan Průcha, DrSc., Dr.h.c., přední odborník v oblasti pedagogiky a pedagogického výzkumu v České republice. Ostatní členové autorského kolektivu jsou akademickými pracovníky na Pedagogické fakultě UHK a na Pedagogické fakultě UP v Olomouci. Všichni členové týmu jsou řešiteli či spoluřešiteli grantových projektů v oboru pedagogika či psychologie a publikují v českých i zahraničních odborných periodicích.

Chcete si přečíst knihu?Základy pedagogicko-psychologického výzkumu pro studenty učitelství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Skutil,. Číst Základy pedagogicko-psychologického výzkumu pro studenty učitelství Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY