Cukrárna

Cukrárna - Jan Míka | I15cajalco.com

... and videos. Jako manželé jsme spojili svoje řemeslo cukrařiny a výroby zmrzliny a založili naší první cukrárnu v roce 2004 v Kladně ... Online cukrárna s doručením dortů a zákusků | Frutiko.cz ... . Postupně jsme rozšířili výrobu a otevřeli nový provoz ve Slaném. Solo Survival: How to Survive Alone in the Wilderness for 1 week --Eastern Woodlands - Duration: 34:07. Tom McElroy-Wild Survival Recommended for you Cukrárna je bez pochyby jedním z nejkrásnějších míst na světě a pokud nemáte čas na její návštěvu, ta naše vám je k dispozici kdykoliv. Naše cukrárna Praha stejně tak, jako cukrárna Brno je moderní cukrárna, která nabízí skvělé dorty a zákusky, objednat si zde mů ... Cukrářství a perníkářství Pusinka - Cukrárna Pusinka ... . Naše cukrárna Praha stejně tak, jako cukrárna Brno je moderní cukrárna, která nabízí skvělé dorty a zákusky, objednat si zde můžete také dorty k celé řadě slavnostních ... Lahůdky Cukrárna 21 Praha 5; Lahůdky Cukrárna 21, Smíchov; Podívej se na menu, recenze, fotky, kontakty, polohu a další informace o podniku Lahůdky Cukrárna 21 na Zomatu Left Triangle icon It is an icon with title Left Triangle Dorty a zákusky vlastní výroby. VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH CUKRÁRNY AVANTI, vítejte v našem světě chutí a vůní, v našem světě, kde co do kvality není místo na kompromisy, kde věříme, že poctivá práce nikdy není zbytečná a kde je každý kousek originál tvořený s láskou, péčí a umem našich cukrářek. Cukrarna Alchymista, Prague: See 147 unbiased reviews of Cukrarna Alchymista, rated 4.5 of 5 on Tripadvisor and ranked #290 of 5,921 restaurants in Prague. Poctivá domácí cukrárna Brno s tradicí 21 let, si zakládá na vlastní výrobě a kvalitě! Cukrárna Větrník byla vyhlášena nejlepší cukrárnou v Brně. Jsme cukrárna z Neveklova. Jako rodinná firma si zakládáme na kvalitě a spokojenosti našich zákazníků, snažíme se vám nabídnout kvalitní služby a v rámci možností je rozšiřovat. Několik let jsme provozovali cukrárnu na jiném místě v Neveklově, ale z důvodu zkvalitňování služeb jsme se rozhodli změnit lokalitu. Cukrárna Andělka v Cholticích s širokou nabídkou zákusků, chlebíčků, výborné kávy a prémiové zmrzliny. Navštivte cukrárnu v Čejkovicích! Nabízíme pečené šlehačkové dorty, dětské a svatební dorty, narozeninové dorty, vánoční cukroví a další zákusky. 1 visitor has checked in at Cukrárna Toffi. Foursquare uses cookies to provide you with an optimal experience, to personalize ads that you may see, and to help advertisers measure the results of their ad campaigns. Cukrárna na tomto místě funguje již od roku 1956, kdy zde stával jídelní automat a pan cukrář Ryvola pro tento podnik pekl vlastní dorty a zákusky. Po revoluci 1989 pak bufet zanikl a na místě pokračovala pouze cukrárna, kterou vedl pan Ryvola již jako soukromník. Cukrárna u Bártů. Vítejte v cukrářství U Bártů Zveme vás k příjemnému posezení v naší rodinné cukrárně v Doubravčicích, pobliž Českého Brodu. Veškeré zákusky jso...

INFORMACE

AUTOR
Jan Míka
DIMENZE
3,93 MB
NÁZEV SOUBORU
Cukrárna.pdf

POPIS

Radka Sladká je majitelkou malé cukrárny u hřbitova v Praze. Má čtyři děti: dospívající zamilovanou dceru Ivanku, dva malé rošťáky fotbalisty, malou holčičku a k tomu navrch manžela Františka, kterého zajímá jenom středověk. Je na všechno sama, a tak něco občas zanedbává. Momentálně to vypadá, že bude muset svou cukrárnu pronajmout, aby se mohla naplno věnovat rodině. Jednoho dne přijde na dort roztomilá trojice důchodkyň: Bláža, Dana a Olga. Když si zákaznice oprávněně stěžují na kvalitu obsluhy i zákusků, netuší ještě nikdo z nich, jak se změní osudy všech čtyř žen po tomto náhodném setkání… Kniha vznikla podle stejnojmenného třináctidílného televizního seriálu zkušeného seriálového scénáristy Jana Míky.

Chcete si přečíst knihu?Cukrárna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Míka. Číst Cukrárna Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY