10 hub: Jak najít a určit nejbezpečnější druhy

10 hub: Jak najít a určit nejbezpečnější druhy - Christine Schneiderová, | I15cajalco.com

... příručka vám skvěle poslouží pro ... 10 hub - Jak najít a určit nejbezpečnější druhy - Gerhard ... ... ... 10 hub - Jak najít a určit nejbezpečnější druhy 2019, G. Schuster. Pokud se zatím vůbec nevyznáte v houbách a nevíte, které sbírat můžete a kterým se naopak máte zdaleka vyhnout, příručka vám skvěle poslouží pro základní orientaci. Schuster Gerhard, Schneiderová Christine: 10 hub - Jak najít a určit nejčastější druhy Autor: Schuster Gerhard, Schneiderová Christine Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner 10 hub: Jak najít a určit nejbezpečnější druhy (978-80-204-5148-4) Kniha - autor Gerhard Schuster; Christine Schneiderová, 96 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Pokud se zatím vůbec nevyznáte v houbách a nevíte, které sbírat můžete a kterým se naopak máte zdaleka vyhnout, příručka vám skvěle poslouží pro ... 10 hub, Jak najít a určit nejbezpe ... 10 hub: Jak najít a určit nejbezpečnější druhy ... ... 10 hub, Jak najít a určit nejbezpečnější druhy. Gerhard Schuster, Christine Schneiderová ... 10 hub: Jak najít a určit nejbezpečnější druhy Kniha - autor Gerhard Schuster; Christine Schneiderová, 96 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá -20% 199,- Zdaleka DVD . Zavedený padesátník Armando si na ulici vyhlédne Eldera, problémového mladíka, který se obtížně protlouká na okraji společnosti....

INFORMACE

AUTOR
Christine Schneiderová,
DIMENZE
12,72 MB
NÁZEV SOUBORU
10 hub: Jak najít a určit nejbezpečnější druhy.pdf

POPIS

Pokud se zatím vůbec nevyznáte v houbách a nevíte, které sbírat můžete a kterým se naopak máte zdaleka vyhnout, příručka vám skvěle poslouží pro základní orientaci.Poskytne Vám nepostradatelné informace, díky nimž se i vy budete moci pochlubit košíkem plným vlastnoručně nasbíraných hříbků nebo lišek. Obsahuje totiž popis deseti hub, na které nejčastěji v přírodě narazíte, včetně doby a místa výskytu. Uvádí, jak přesně mají vypadat jednotlivé části houby, ale zároveň upozorňuje, jak vypadat nemají a na co si při sbírání hub dát největší pozor. Určování hub usnadňuje podrobný popis doprovázený názornými fotografiemi celých hub i zaměnitelných částí. Autoři také dávají rady, jak houby sbírat nebo jak je co nejchutněji připravit.

Chcete si přečíst knihu?10 hub: Jak najít a určit nejbezpečnější druhy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Christine Schneiderová,. Číst 10 hub: Jak najít a určit nejbezpečnější druhy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY