Strašidelná výprava: Trosečníci - neoficiální příběhy ze světa Minecraftu 3

Strašidelná výprava: Trosečníci - neoficiální příběhy ze světa Minecraftu 3 - Winter Morgan | I15cajalco.com

...e světa Minecraftu 3. Autor: Morgan Winter ... Strašidelná výprava - Winter Morgan od 119 Kč - Heureka.cz ... . Titul je zařazen do žánrů: Děti nad 10 let › Dobrodružství, napětí; Děti nad 10 let › Pro kluky; Děti do 10 let › Dobrodružství, napětí; Děti do 10 let › Pro kluky; ISBN: 978-80-251-4966-9. EAN: 9788025149669 Jenže když jejich parta opustí vesnici, dostane Pán Chaosu jedinečnou možnost uniknout ze zajetí… Strašidelná výprava Trosečníci - neoficiální příběhy ze světa Minecraftu 3 Přidat recenzi Strašidelná výprava: Trosečníci - neoficiální příběhy ze světa Minecraftu 3 Winter Morgan Nakladatel: Computer Press 2019 Strašidelná výprava je třetí knihou šestidílné série Trosečníci: Neoficiální příběhy ze světa Minecraftu, která sleduje osudy tří kamarádů uvězněných v jejich nejoblíbenější hře. Winter Morgan je pseudonym autorky desít ... Strašidelná výprava: Trosečníci - neoficiální příběhy ze ... ... . Winter Morgan je pseudonym autorky desítek dětských dobrodružných knih, včetně bestsellerové série Výprava za diamantovým mečem. Strašidelná výprava je třetí knihou šestidílné série Trosečníci: Neoficiální příběhy ze světa Minecraftu, která sleduje osudy tří kamarádů uvězněných v jejich nejoblíbenější hře. Winter Morgan je pseudonym autorky desítek dětských dobrodružných knih, včetně bestsellerové série Výprava za diamantovým mečem. Pokračování dobrodružné série o dětech uvězněných ve virtuálním světě Minecraftu. Simon, Michael a Lily mají po uvěznění svého nepřítele - Pána Cha... Trosečníci - neoficiální příběhy ze světa Minecraftu: Strašidelná výprava - Winter Morgan | Databáze knih Strašidelná výprava -- Trosečníci ...

INFORMACE

AUTOR
Winter Morgan
DIMENZE
8,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Strašidelná výprava: Trosečníci - neoficiální příběhy ze světa Minecraftu 3.pdf

POPIS

VYDEJTE SE SPOLEČNĚ S LILY, SIMONEM A MICHAELEM NA VÝPRAVU ZA POKLADEM, NA NÍŽ ČEKÁ NEČEKANÉ NEBEZPEČÍ! Simon, Michael a Lily jsou stále uvězněni ve světě Minecraftu, ale po dopadení svého nepřítele – Pána Chaosu – mají konečně možnost zaměřit se na svůj návrat. A také na to, aby konečně pořádně poznali nové přátele, které zde potkali. A když je jeden z nich pozve na výpravu za ztraceným pokladem, nemohou odolat! Jenže když jejich parta opustí vesnici, dostane Pán Chaosu jedinečnou možnost uniknout ze zajetí. Tři kamarádi tak stojí před těžkým rozhodnutím – opustí vysněnou výpravu a nechají svoje přátele tváří v tvář nebezpečí, nebo se vrátí, aby zhatili plány hlavního záškodníka? Strašidelná výprava je třetí knihou šestidílné série Trosečníci: Neoficiální příběhy ze světa Minecraftu, která sleduje osudy tří kamarádů uvězněných v jejich nejoblíbenější hře. Winter Morgan je pseudonym autorky desítek dětských dobrodružných knih, včetně bestsellerové série Výprava za diamantovým mečem. Má syna, který závislačí na Minecraftu a dodává jí inspiraci k psaní knih. Žije ve Spojených státech amerických v newyorské čtvrti Brooklyn.

Chcete si přečíst knihu?Strašidelná výprava: Trosečníci - neoficiální příběhy ze světa Minecraftu 3 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Winter Morgan. Číst Strašidelná výprava: Trosečníci - neoficiální příběhy ze světa Minecraftu 3 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY