Manipulativní rétorika: Nejlepší manipulativní triky a techniky

Manipulativní rétorika: Nejlepší manipulativní triky a techniky - Wladislaw Jachtchenko | I15cajalco.com

...es objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Tip na knihu: Manipulativní rétorika (Wladislaw ... ... . 33 prodejen po celé ČR Wladislaw Jachtchenko Manipulativní rétorika Nejlepší manipulativní triky a techniky Přeloženo z německého originálu knihy Wladislawa Jachtchenka Schwarze Rhetorik. Manipuliere, bevor du manipuliert wirst!, vydaného nakladatelstvím Verlagsgruppe Random House GmbH, Mnichov, 2018. Kniha: Manipulativní rétorika -- Nejlepší manipulativní triky a techniky - Wladislaw Jachtchenko Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Manipulativní rétorika — Nejlepší manipulativní trik ... Manipulativní rétorika | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Manipulativní rétorika — Nejlepší manipulativní triky a techniky. Wladislaw Jachtchenko. Grada Publishing. Chcete umět skrytě ovlivňovat ostatní ve svůj prospěch? Manipulujeme neustále. Jako děti, kolegové, partneři, rodiče… Manipulativní rétorika: Nejlepší manipulativní triky a techniky Hodní už jsme byli, nyní je čas na špičkovou rétoriku - manipulativní, provokativní a zaručeně úspěšnou! Chcete umět skrytě ovlivňovat ostatní ve svůj prospěch? Hodní už jsme byli, nyní je čas na špičkovou rétoriku - manipulativní, provokativní a zaručeně úspěšnou! Nejlepší manipulativní triky a techniky. JACHTCHENKO Wladislaw. Info: Grada Publishing, 2019 (1.) - b...

INFORMACE

AUTOR
Wladislaw Jachtchenko
DIMENZE
10,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Manipulativní rétorika: Nejlepší manipulativní triky a techniky.pdf

POPIS

Hodní už jsme byli, nyní je čas na špičkovou rétoriku – manipulativní, provokativní a zaručeně úspěšnou! Chcete umět skrytě ovlivňovat ostatní ve svůj prospěch?Chcete vystupovat sebejistě, i když nemáte tušení, o čem je řeč? Chcete, aby druzí uvěřili vaší pravdě? Zásada číslo 1: Poznej soupeře. Zásada číslo 2: Neber ohledy. Zásada číslo 3: Manipuluj dříve, než zmanipulují tebe! Manipulujeme neustále. Jako děti, kolegové, partneři, rodiče… Manipulace přitom nemusí být nemorální a nemusí škodit ostatním, i když z ní sami máme prospěch. Proto se manipulace nebojte! Mezinárodně úspěšný trenér rétoriky ve své knize prozrazuje nejúčinnější manipulativní techniky a triky. Dozvíte se, jak si umět vynutit souhlas, jak vzbudit sympatie, ukončit nepříjemné diskuze nebo jak využívat podvodné argumenty a manipulativní řeč těla. Naučíte se také využívat jazykové triky, argumentační klamy a kognitivní zkreslení. S jeho tipy a radami budete mít vždy a všude poslední slovo!

Chcete si přečíst knihu?Manipulativní rétorika: Nejlepší manipulativní triky a techniky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Wladislaw Jachtchenko. Číst Manipulativní rétorika: Nejlepší manipulativní triky a techniky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY