Tábor Svatých

Tábor Svatých - Jean Raspail | I15cajalco.com

...m. Tábor svatých (francouzsky Le Camp des saints) je román francouzského spisovatele Jeana Raspaila vydaný poprvé v roce 1973 ... Stalose Zprávy | Tábor svatých ... . Jeho tématem je masové přistěhovalectví z třetího světa, především z Indie, do Francie a obecně „západního světa", které vede k zániku západní kultury, protože přistěhovalci se nechtějí začlenit a nemají zájem o místní kulturu ... NOVÝ Kvalitní český překlad a vydání románu Jeana Raspaila Tábor Svatých (Le Camp des Saints) z francouzštiny v našem vydavatelství Dr. Zuzana Adamson - 48. Gam Překladatelka mj ... Tábor Svatých. Autor: Jean Raspail Nakladatel: Dr. Zuzana Adamson - 48. GAM. Skla ... Tábor svatých - Wikipedie ... . Zuzana Adamson - 48. Gam Překladatelka mj ... Tábor Svatých. Autor: Jean Raspail Nakladatel: Dr. Zuzana Adamson - 48. GAM. Skladem. Raspail je lepší než Orwell a Huxley. Jestliže Huxley popsal možné následky kast a technologie a Orwell všudypřítomné kontroly společnosti, Raspail zachytil demisi západní civilizace řízené pocitem viny a náhradu bílé rasy imigrací z třetího světa. Tábor Svatých vydaný poprvé roku 1973 je román, který přejímá situaci dnes možnou a hrozbou, jejíž eventualita se už nikomu nezdá nepravděpodobnou: popisuje mírumilovnou invazi Francie, posléze Západu třetím světem, který se stal nepočetným davem. Na všech úrovních, všeobecného vědomí, Kniha: Tábor Svatých (Jean Raspail). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Tábor svatých vyšel už před skoro 45 lety, i dnes však zůstává jedním z nejproročtějších děl o zničení západní Evropy imigrací z Třetího světa. Sám jsem se o románu doslechl, když se o něm opakovaně zmínil Steve Bannon, který o migrační krizi prohlásil „Není to vlastně ani tak migrace, jako spíš invaze. Tábor Svatých Autor: Raspail, Jean Nakladatel: Zuzana Adamson - 48. Gam EAN: 9788090535275 ISBN: 978-80-905352-7-5 Originál: Le Camp des Saints Překlad: Adamson - Krupič...

INFORMACE

AUTOR
Jean Raspail
DIMENZE
4,99 MB
NÁZEV SOUBORU
Tábor Svatých.pdf

POPIS

Román Jeana Raspaila, francouzského romanopisce oceněného za své celoživotní dílo Velkou cenou Francouzské akademie, vykresluje zaplavení Francie milionem lidí z odlišného sociokulturního prostředí, kteří se vydali na cestu z opačného konce planety s výhledem na ráj, v němž tečou potoky mléka a medu, v němž jsou pole plná neustále se obnovující úrody… Sledujeme nejen cestu flotily, ale také reakce vlád, prezidenta, veřejného mínění, původních obyvatel, tedy Francouzů, a odhalujeme nejhlubší motivace, pocity a myšlenky všech, kterých se událost týká.

Chcete si přečíst knihu?Tábor Svatých ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jean Raspail. Číst Tábor Svatých Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY