Logistika - Metody používané pro řešení logistických projektů

Logistika - Metody používané pro řešení logistických projektů - Josef Sixta, | I15cajalco.com

...ívání i obnovování zařízení. ... seznámí se základy síťové analýzy nebo s problematikou výběru optimální varianty z většího ... Miroslav Žižka's research works ... ... Logistika - Metody používané pro řešení logistických projektů Josef Sixta, Miroslav Žižka. 499 Kč ... Detail instructions for authors. Submissions must be in English. The author is responsible for scientific accuracy, originality, and the formal appropriateness of the article. If the submitted article has been published in another journal in any form (article, working paper, etc.), it cannot be accepted. ... Logistika: ... Logistika - Metody používané pro řešení logistických ... ... . If the submitted article has been published in another journal in any form (article, working paper, etc.), it cannot be accepted. ... Logistika: Metody používané pro ... Logistika - Žižka Miroslav, Sixta Josef - Kniha navazuje na publikaci Logistika - teorie a praxe. Zabývá se logistickými projekty i řešením v oblasti zásob, především z pohledu úspor nevýrobních nákladů, které v dnešní době často rozhodují o existenc Seznam odborné literatury: FARAHANI, Reza Zanjirani, Miroslav ŽIŽKA a Marek VINŠ. Logistics operations and management: metody používané pro řešení logistických projektů. 1st ed. Boston, MA: Elsevier, Monografie Logistika: Metody používané pro řešení logistických projektů navazuje na publikaci Logistika: Teorie a praxe z roku 2005. Jak autoři uvádějí, největší úspory v logistických činnostech je možné hledat v oblasti zásob, v oblasti ekonomického využívání i obnovování zařízení. Monografie Logistika: Metody používané pro řešení logistických projektů navazuje na publikaci Logistika: Teorie a praxe z roku 2005. Jak autoři uvádějí, největší úspory v logistických činnostech je možné hledat v oblasti zásob, v oblasti ekonomického využívání i obnovování zařízení. Zdroj: SIXTA, Josef, ŽIŽKA, Miroslav. Logistika: metody používané pro řešení logistických projektů. Vyd. 1. Brno: Computer Press, 2009, s. 64. ISBN 978-80-251-2563-2. Obrázek 1: Průběh stavu vybraných druhů zásob v čase Vysvětlivky pro obrázek 1 a 2: x…velikost dodávky; x b…průměrná obratová zásoba; x (2009). a Miroslav ŽIŽKA. Logistika: metody používané pro řešení logistických projektů. (2005). a Václav MAČÁT. Logistika: teorie a praxe. (2008). Antonín a Josef KAPOUN. Logistika pro manažery. (2008). Arts logistics. (2005). Česká asociace franchisingu: Váš partner a průvodce franchisovým podnikáním [online]. (2014). Logistika - Metody používané pro řešení logistických projektů Josef Sixta pdf ulozto Lokální a alternativní ekonomické systémy: Síla komunity, nepeněžní, solidární a místní ekonomika Radim Kotala (ed.)...

INFORMACE

AUTOR
Josef Sixta,
DIMENZE
3,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Logistika - Metody používané pro řešení logistických projektů.pdf

POPIS

Kniha navazuje na publikaci Logistika – teorie a praxe. Zabývá se logistickými projekty i řešením v oblasti zásob, především z pohledu úspor nevýrobních nákladů, které v dnešní době často rozhodují o existenci výrobních i obchodních společností. Seznámíte se také se základy síťové analýzy nebo s problematikou výběru optimální varianty z většího počtu řešení. Samozřejmě nechybí grafy, tabulky a celá řada příkladů z praxe.

Chcete si přečíst knihu?Logistika - Metody používané pro řešení logistických projektů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Sixta,. Číst Logistika - Metody používané pro řešení logistických projektů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY