Muž bez minulosti

Muž bez minulosti - Tim Weaver | I15cajalco.com

... se k médiím donese zpráva o zbitém mladém muži, který si nepamatuje, kdo je ani odkud pochází, rychle mu dají přezdívku „Muž bez minulosti" ... Film Muž bez minulosti (2002) | ASFK.sk ... .O deset měsíců později je Richard Kite - pokud se tak vůbec jmenuje - stejně bezradný jako na začátku. Na restauraci, do které si Bodie vyšel s přítelkyní je spáchán pumový atentát. Claire teď leží v kritickém stavu v nemocnici a Bodie doslova hoří touhou dopadnout pachatele a vytrhnout mu srdce z těla. Cowley ovšem zastává přesvědčení, že do… V novince pražského Dejvického divadla Muž bez minulosti, vytvořené podle finského filmu Akiho K ... Eeva-Liisa Haimelin, Muž bez minulosti (2002) Film ČSFD.cz ... . Cowley ovšem zastává přesvědčení, že do… V novince pražského Dejvického divadla Muž bez minulosti, vytvořené podle finského filmu Akiho Kaurismäkiho, přiměl režisér Miroslav Krobot své herce, aby odložili všechno, co si běžně představíme pod slovem herectví. Nenalíčené herečky a herci říkají své repliky „obyčejně", suše a skoro bez gesta. Všechny informace o produktu Kniha Muž bez minulosti - Tim Weaver, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Muž bez minulosti - Tim Weaver. Muž bez minulosti pak čtenáře potěší hned několika věcmi. Davida Rakera totiž o hledání požádá sám ztracený! Muž bez minulosti má spád, čte se takřka sám, jak jsme u Weavera zvyklí. Postupné odhalování okolností, které Richarda Kitea přivedlo na pláž a pak k Davidu Rakerovi, vás naprosto vtáhne do děje. Muž bez minulosti je celov...

INFORMACE

AUTOR
Tim Weaver
DIMENZE
11,53 MB
NÁZEV SOUBORU
Muž bez minulosti.pdf

POPIS

Osmý případ Davida Rakera, specialisty na pátrání po pohřešovaných osobách. Když se k médiím donese zpráva o zbitém mladém muži, který si nepamatuje, kdo je ani odkud pochází, rychle mu dají přezdívku „Muž bez minulosti“. O deset měsíců později je Richard Kite – pokud se tak vůbec jmenuje – stejně bezradný jako na začátku. Navzdory neúnavné snaze policie se k němu stále nikdo nehlásí a stopy rychle vychládají. Kiteovou poslední nadějí je soukromý vyšetřovatel David Raker, který se specializuje na pátrání po pohřešovaných osobách. Jenže Raker má víc otázek než odpovědí. Co je Richard Kite zač? Proč ho nikdo nezná? A jak se vším souvisí ženské tělo nalezené dva roky předtím vedle londýnské železniční trati?

Chcete si přečíst knihu?Muž bez minulosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tim Weaver. Číst Muž bez minulosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY