Odpadková pohroma na planetě Zemi

Odpadková pohroma na planetě Zemi - Liane Moriarty | I15cajalco.com

...není náhodné Vzpomeňte si na nejúžasnější milostný vztah svého života - ten s velkým V, ve kterém jste byli až po uši ... E-kniha: Odpadková pohroma na planetě Zemi | Knihy.ABZ.cz ... . Nakupte společně - Vesmírné mise Nikoly Borůvkové Kniha Vesmírné mise Nikoly Borůvkové 1: Odpadková pohroma na planetě Zemi patří do série Vesmírné mise Nikoly Borůvkové.Z této série Vám nabízíme celkem 3 knihy za zvýhodněnou cenu 618 Kč. Kniha Odpadková pohroma na planetě Zemi (Liane Moriarty) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Informace / Anotace k ... Vesmírné mise Nikoly Borůvkové 1: Odpadková pohroma na ... ... .sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Informace / Anotace ke knize: Odpadková pohroma na planetě Zemi Nikolu Borůvkovou nikdy nenapadlo, že se z ní stane velvyslankyně planety Země. Když ale zjistí, že rozmazlená princezna z cizí planety chce Zemi přeměnit na obří skládku, neohroženě se vrhá do bláznivé kosmické mise....

INFORMACE

AUTOR
Liane Moriarty
DIMENZE
4,74 MB
NÁZEV SOUBORU
Odpadková pohroma na planetě Zemi.pdf

POPIS

Nikolu Borůvkovou nikdy nenapadlo, že se z ní stane velvyslankyně planety Země. Když ale zjistí, že rozmazlená princezna z cizí planety chce Zemi přeměnit na obří skládku, neohroženě se vrhá do bláznivé kosmické mise. Princezna Petronella je však pevně rozhodnuta a vteřiny do okamžiku, kdy na Zemi začnou z nebe pršet odpadky, nemilosrdně odtikávají. Podaří se Nikole princeznu přesvědčit a zvrátit její zlovolný plán? Nebo Země skončí zasypána tunami vesmírného smetí?

Chcete si přečíst knihu?Odpadková pohroma na planetě Zemi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Liane Moriarty. Číst Odpadková pohroma na planetě Zemi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY