Výbor z drobných českých spisů

Výbor z drobných českých spisů - Jan Hus | I15cajalco.com

...České listy Jméno autora Jan Hus Zařazená díla Drobné spisy České listy Editoři svazku Jakub Sichálek Autoři komentáře Jakub Sichálek Vědečtí redaktoři Jiří Holý Místo vydání Praha - Brno Rok vydání 2019 Pořadové číslo vydání v ČK 1 ... Jan Hus | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Počet stran svazku 204 Vydavatelé ... Výbor z drobných českých spisů / České listy. ... Řídí ji vědecká rada složená z předních literárních historiků a editorů. Pečlivě připravená vydání jsou opatřena odbornými komentáři. Edice začala vycházet roku 1997 v Českém spisovateli, v roce 1998 přešla do Nakladatelství Lidové noviny a od roku 2009 do ... Seznam dosud vydaných titulů se nachází na konci knihy ... Jan Hus | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Pečlivě připravená vydání jsou opatřena odbornými komentáři. Edice začala vycházet roku 1997 v Českém spisovateli, v roce 1998 přešla do Nakladatelství Lidové noviny a od roku 2009 do ... Seznam dosud vydaných titulů se nachází na konci knihy. V roce 2018 kromě Výboru z drobných českých spisů / Českých listů Jana Husa dále vychází: Egon Hostovský Dům bez pána / Půlnoční pacient, Karel Havlíček Borovský Básně a prózy, Václav Kliment Klicpera Divadelní hry a reedice Josef Kainar Básně. Výbor z drobných českých spisů - České listy. Hus, Jan. Vydání: Nadační fond Česká knižnice : Ústav pro českou literaturu AV ČR 2018 | Jazyk: čeština | Signatura: L 24499 Výbor z drobných českých spisů/České listy Autor: Jan Hus Vydavatel: Nakladatelství Host, Brno 2019 Husova česky komponovaná díla vznikla z většiny v krátkém období let 1412—1415 a představují jazykově jednolitý celek. Svazek přináší výbor z Husových menších českých spisů (Abeceda, Zrcadlo hřiešníka tzv. větší, Provázek třípramenný, Devět kusóv ... Výbor z drobných českých spisů/české listy | Jan Hus (1370-1415) je bezpochyby významný pozdněstředověký náboženský myslitel a církevní reformátor; v tomto smyslu překračuje j Výbor z Husových menších českých spisů. Výbor z drobných českých spisů / České listy - Jan Hus — Kniha.cz × Omezení dopravy a plateb - V důsledku přijatých opatření proti šíření KORONAVIRU jsme byli nuceni omezit možnosti dopravy a plateb - Kompletní informace o omezeních Husova česky komponovaná díla vznikla z většiny v krátkém období let 1412—1415 a představují jazykově jednolitý celek. Svazek přináší výbor z Husových menších českých spisů (Abeceda, Zrcadlo hřiešníka tzv. větší, Provázek třípramenn...

INFORMACE

AUTOR
Jan Hus
DIMENZE
5,64 MB
NÁZEV SOUBORU
Výbor z drobných českých spisů.pdf

POPIS

Česká knižnice přináší reprezentativní díla české literatury od počátků po současnost bez ohledu na občanskou, ideovou a literární orientaci autorů. Řídí ji vědecká rada složená z předních literárních historiků a editorů. Pečlivě připravená vydání jsou opatřena odbornými komentáři. Edice začala vycházet roku 1997 v Českém spisovateli, v roce 1998 přešla do Nakladatelství Lidové noviny a od roku 2009 do nakladatelství Host (www.kniznice.cz). Seznam dosud vydaných titulů se nachází na konci knihy. V roce 2018 kromě Výboru z drobných českých spisů / Českých listů Jana Husa dále vychází: Egon Hostovský Dům bez pána / Půlnoční pacient, Karel Havlíček Borovský Básně a prózy, Václav Kliment Klicpera Divadelní hry a reedice Josef Kainar Básně. Na rok 2019 připravujeme: Jáchym Topol Sestra, Nedělní kázání — Bůh mně ústa má otevříti může, Jiří Voskovec a Jan Werich Čtyři hry a Karolina Světlá Vesnický román.

Chcete si přečíst knihu?Výbor z drobných českých spisů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Hus. Číst Výbor z drobných českých spisů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY