O strategickém marketingu: 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Review

O strategickém marketingu: 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Review - - | I15cajalco.com

...ém marketingu 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Review ... Management Press - Bestsellery ... . přeložil Tomáš Piňos Document has not been rated yet O strategickém marketingu. 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Review Management Press 2019. vázan á, 220 ... O strategii. 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Review - kolektiv: Krátky popis: Neodolatelný produkt O strategii. 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Review - kolektiv od výrobce Management Press u nás najdete ve slevě od 404 Kč Obvyklá cena: 359 O strategickém marketingu 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Review kolektív autorov. Jak zajistit, aby vaše firma vytrvale rostla? Zaměřte se spíše ... O strategickém marketingu 10 nejlepších příspěvků z ... ... . Jak zajistit, aby vaše firma vytrvale rostla? Zaměřte se spíše na uspokojování potřeb vašich zákazníků a než na prodej vašich produktů, radí T. Lewitt ve svém článku Marketingová krátkozrakost. Jak zajistit, aby vaše firma vytrvale rostla? Zaměřte se spíše na uspokojování potřeb vašich zákazníků a než na prodej vašich produktů, radí T. O strategickém. marketingu. 10 nejlepších prˇíspeˇvku ̊. z Harvard Business Review. M A N A G E M E N T P R E S S , P R A H A TITUL LIST_Sestava 1 1/29/19 1:55 AM Stránka 1 O strategickém marketingu; Akcie a zľavy; O strategickém marketingu (e-kniha) 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Review. PDF EPUB MOBI Management Press (2019) 🌴 Okamžite na stiahnutie. 10,57€ Zľava 10% ... O strategickém marketingu - 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Review ... 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Review Kolektiv. Dostupnost. skladem. Vydavatel. Management Press. ISBN. 978-80-7261-567-4. EAN. 9788072615674. O strategickém marketingu. kolektiv. 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Review. ... O nás. Nakladatelství Management Press bylo založeno v roce 19...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
12,68 MB
NÁZEV SOUBORU
O strategickém marketingu: 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Review.pdf

POPIS

Jak zajistit, aby vaše firma vytrvale rostla? Zaměřte se spíše na uspokojování potřeb vašich zákazníků a než na prodej vašich produktů, radí T. Lewitt ve svém článku Marketingová krátkozrakost. Prodejci obviňují pracovníky marketingu z toho, že nemají ponětí o tom, co vlastně zákazníci chtějí, nebo že stanovují příliš vysoké ceny. Pracovníci marketingu zase tvrdí, že se prodejci příliš krátkozrace zaměřují na individuální zákazníky a krátkodobé tržby na úkor dlouhodobých zisků. Výsledek? Nedostatečná koordinace těchto dvou týmů – což zvyšuje prodejní náklady a prodlužuje prodejní cykly. Jak můžete docílit toho, aby vaše prodejní a marketingové týmy spolupracovaly? P. Kottler a jeho spolupracovníci doporučují budování nového vztahu mezi těmito skupinami, který by umožnil jejich propojení v zájmu řešení nejpalčivějších obchodních výzev.

Chcete si přečíst knihu?O strategickém marketingu: 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Review ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst O strategickém marketingu: 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Review Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY