Osmašedesátý

Osmašedesátý - Petr Pithart | I15cajalco.com

...2002; Intelektuál ve veřejném prostoru 2012; Devětaosmdesátý 2009; všech 15 knih autora ... PDF Petr Pithart - Britské listy ... . Podobné knihy. Devětaosmdesátý 2009; Kniha Osmašedesátý je v Add tags for "Osmašedesátý". Be the first. Similar Items. Related Subjects: (4) Czechoslovakia -- History -- Intervention, 1968. Czechoslovakia. Tchécoslovaquie -- 1968 (Printemps de Prague et intervention) Czechoslovakia -- Political events; Confirm this request. Osmašedesátý (Czech Edition) [Petr Pithart] on Amazon.com. *FREE* shipping on qualifying ... Kdo to byl, nevím. - YouTube ... . Osmašedesátý (Czech Edition) [Petr Pithart] on Amazon.com. *FREE* shipping on qualifying offers. Petr Pithart (* 2. ledna 1941 Kladno) je český politik, historik a spisovatel, člen Křesťanské a demokratické unie - Československé strany lidové, bývalý člen KSČ, bývalý předseda české vlády v rámci federace, bývalý předseda a dlouholetý místopředseda Senátu Parlamentu ...

INFORMACE

AUTOR
Petr Pithart
DIMENZE
7,36 MB
NÁZEV SOUBORU
Osmašedesátý.pdf

POPIS

Kniha napsaná na konci „roku Charty 77“ byla nejprve šířena jako hojně opisovaný strojopisný samizdat a přetisknuta v exilových nakladatelstvích v Kolíně nad Rýnem (Index) a v Londýně (Rozmluvy). Byla a stále je úporný pokusem dobrat se smyslu „osmašedesátého“, který je dodnes mytologizovaný, ať už pozitivně, nebo negativně. Svůj původní text v tomto prvním knižním vydání na české půdě autor zeširoka komentuje. V rozsáhlém poznámkovém aparátu k původnímu nezměněnému textu doplňuje informace k syrové zprávě z časů disentu, pokouší se interpretovat a místy velmi osobně přemítá nad tím, co bylo i co se od té doby událo v realitě i v našich hlavách.

Chcete si přečíst knihu?Osmašedesátý ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Pithart. Číst Osmašedesátý Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY