Pět kroků od sebe

Pět kroků od sebe - Mikky Daughtryová, | I15cajalco.com

... fibrózu a její kontakt s okolním světem je minimální ... Pět kroků od sebe - Rachael Lippincott | Knihomolský deník ... . Aby neohrozila své šance na transplantaci, musí se chránit před kýmkoli, kdo by mohl být nositelem infekce. Když se objevily zmínky o tom, že se do kin chystá nový „Dracula", navíc v produkci Universalu, dalo se očekávat, že by to mohlo být alespoň trochu zajímavé, že zde bude snaha navázat na klasické filmy z 30. let. Nazdárek lidičky, knížku " Pět kroků od sebe" ... Kniha Pět kroků od sebe - Rachael Lippincott | Dobré Knihy.cz ... . let. Nazdárek lidičky, knížku " Pět kroků od sebe" jsem si na přečtení vybrala v dobu kdy jsem neměla co číst.Na knížce mě dost zaujala obálka a trailer k filmu , tak jsem si řekla proč ne může to být super oddechovka. A to taky byla ,jenže nebyla to oddechovka typu jednoduché sladˇárny . Bylo to něco skvělého. Pět kroků od sebe Cystická fibróza. Nemoc, o které se moc nemluví, ale nemocní s ní každý den svádějí odvážnou bitvu, často končící smrtí. Nahlédněte se mnou za zdi jedné nemocnice, kde se léčí Stella a Will. Pět kroků od sebe book. Read 8,631 reviews from the world's largest community for readers. Stella Grantová má cystickou fibrózu a její kontakt s okolním ... Kupte knihu Pět kroků od sebe od Rachael Lippincott na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Stella Grantová má cystickou fibrózu a její kontakt s okolním světem je minimální. Aby neohrozila své šance na transplantaci, musí se chránit před kýmkoli a čímkoli, co by mohlo být nositelem infekce. Šest stop. To je vzdálenost, kterou musí dodržovat. Šest stop - bez výjimky. Willa Newmana léčba vůbec nezajímá. Přečteno: Pět kroků od sebe Autor: Rachel Lippincottová, Mikki Daughtryová, Tobias Iancounis Překlad: Robert Čapek Počet stran: 256 Rok vydání: 2018/překlad 2019 Nakladatelství: Yoli Odkaz na ČBDB Anotace: Stella Grantová má cystickou fibrózu a její kontakt s okolním světem je minimální. Aby neohrozila své šance na ... Pět kroků od sebe doporučuji nejen náctiletým a nebo fanouškům young adult. Určitě by si ji měl přečíst každý, kdo má rád dobré příběhy. Ale připravte se, tady se happy end nekoná. Takže nachystejte kapesníčky, slzné kanálky a vzhůru do toho, Pět kroků od sebe si ...

INFORMACE

AUTOR
Mikky Daughtryová,
DIMENZE
10,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Pět kroků od sebe.pdf

POPIS

Stella Grantová má cystickou fibrózu a její kontakt s okolním světem je minimální. Aby neohrozila své šance na transplantaci, musí se chránit před kýmkoli, kdo by mohl být nositelem infekce. Šest kroků. To je vzdálenost, kterou musí dodržovat. Šest kroků – bez výjimky. Will Newman trpí stejnou chorobou, léčba ho ale vůbec nezajímá. Každým dnem mu bude osmnáct a pak – sbohem, nemocnice. Konečně si bude užívat života. Will je přesně tím, od koho by se Stella měla držet dál. Pokud se k němu přiblíží a nakazí se, mohla by přijít o své místo na seznamu čekatelů. Aby se tak nestalo, musí si držet odstup. Čím víc se ale s Willem sbližují, tím víc jim předepsaných šest kroků připadá jako prokletí. Jaké by to asi bylo, kdyby si pro sebe mohli ukrást trochu té svobody, kterou jim vzala jejich nemoc? Co by se stalo, kdyby zkrátili vzdálenost na pět kroků?

Chcete si přečíst knihu?Pět kroků od sebe ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mikky Daughtryová,. Číst Pět kroků od sebe Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY