Co nevíme o slepicích: Netradiční chovatelská příručka

Co nevíme o slepicích: Netradiční chovatelská příručka - Melissa Caugheyová | I15cajalco.com

...NEVÍME O SLEPICÍCH - netradiční chovatelská příručka Knížka Melissy Caughey není o zneužívání zvířat pro lidské účely, tedy nedozvíte se nic, co by vám zajistilo větší produkci vajec a masa ... 0040525 by Knižní klub - Issuu ... . CO NEVÍME O SLEPICÍCH - netradiční chovatelská příručka Knížka Melissy Caughey není o zneužívání zvířat pro lidské účely, tedy nedozvíte se nic, co by vám zajistilo větší produkci vajec a masa. Tahle útlá milá knížka je o lásce ke slepicím, nic víc a nic méně. Dům knihy.cz > Knihy > Chovatelství > Co nevíme o slepicích. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman ... CO NEVÍME O SLEPICÍCH - netradiční chovatelská příručka ... . Tahle útlá milá knížka je o lásce ke slepicím, nic víc a nic méně. Dům knihy.cz > Knihy > Chovatelství > Co nevíme o slepicích. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Co nevíme o slepicích. Netradiční chovatelská příručka. CAUGHEYOVÁ Melissa. Info: Euromedia Group - Esence, 2019 (1.) - váz., 144 str. Co nevíme o slepicích Co nevíme o slepicích Pevná bez přebalu lesklá. EAN: 9788076172876 ... Netradiční chovatelská příručka : Druh sortimentu Kniha : Autor Melissa C...

INFORMACE

AUTOR
Melissa Caugheyová
DIMENZE
9,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Co nevíme o slepicích: Netradiční chovatelská příručka.pdf

POPIS

Návrat k přírodním zdrojům a chov drobného domácího zvířectva jsou na vzestupu a tato přehledná a nápaditě upravená příručka se zaměřuje právě na domácí odchov slepic. Autorka je nejen zkušená chovatelka, ale i velká zastánkyně udržitelného rozvoje a svým křídlatým svěřenkyním věnuje náležitou péči. Na základě dlouholeté praxe sepsala průvodce životem slepic a připojuje i kurz „slepičtiny“, abychom se s těmito užitečnými, zábavnými a vynalézavými tvory mohli dorozumět. Kniha vás provede slepičím životem od vejce přes kuřátko až k dospělé nosnici a dozvíte se tu i plno ohromujících informací - jako například, že slepici nikdy nedohoníte, protože dokáže utíkat rychlostí až patnáct kilometrů v hodině, že za rok snese až 265 vajec, že je to nejbližší žijící příbuzný Tyrannosaura rexe anebo že rozezná geometrické tvary. A to zdaleka není všechno.

Chcete si přečíst knihu?Co nevíme o slepicích: Netradiční chovatelská příručka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Melissa Caugheyová. Číst Co nevíme o slepicích: Netradiční chovatelská příručka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY