Čarodol – Karpatský kníže

Čarodol – Karpatský kníže - Natalja Ščerba | I15cajalco.com

...že kniha od: Natalja Vasilevna Ščerba ... Čarodol - Karpatský kníže | Albatrosmedia.sk ... . 88 % 32 hodnocení ... Čarodol 2. Žánr: Literatura světov ... Čarodol: Karpatský kníže. Natalja Ščerba • 2. diel série. Táňa si myslela, že se s rodnými Karpaty rozloučila už navždy. Před nepřáteli utekla do Anglie, získala zde magické jméno Kavé Lizard, další schopnosti a nová přátelství. Náhle je však vyzvána k návratu. Má se stát novou strážkyní koruny ... Kniha Čarodol - Karpatský kníže - Natalja Ščerba | Dobré ... ... . Má se stát novou strážkyní koruny karpatských... Čarodol - Karpatský kníže Natalja Ščerba #čarodol #magie #nataljaščerba #oláskutunejde. Druhý díl strhující fantasy trilogie od autorky Časodějů! Táňa si myslela, že se s rodnými Karpaty rozloučila už navždy. Před nepřáteli utekla do Anglie, získala zde magické jméno Kavé Lizard, další schopnosti a nová ... Kniha: Čarodol: Karpatský kníže (Natalja Ščerba). Nakupujte kn...

INFORMACE

AUTOR
Natalja Ščerba
DIMENZE
11,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Čarodol – Karpatský kníže.pdf

POPIS

Druhý díl strhující fantasy trilogie od autorky Časodějů!Táňa si myslela, že se s rodnými Karpaty rozloučila už navždy. Před nepřáteli utekla do Anglie, získala zde magické jméno Kavé Lizard, další schopnosti a nová přátelství. Náhle je však vyzvána k návratu. Má se stát novou strážkyní koruny karpatských knížat. Jak Táňu doma přivítají? Překoná všechny nástrahy? Získá spojence, nebo zůstane sama? A kdo získá od mocného mága, velikého Molfara, zlatý klíč a stane se jediným karpatským knížetem?

Chcete si přečíst knihu?Čarodol – Karpatský kníže ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Natalja Ščerba. Číst Čarodol – Karpatský kníže Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY